Seznamte se s Camille Razat, nejstylovější Francouzkou současnosti

9. října 2020 • 06:00
Lily Collins a Camille Razat (vpravo) v seriálu Emily in Paris • Foto: Profimedia.cz

Francouzská herečka Camille Razat, která aktuálně září v seriálu Emily v Paříži, je přesně ten typ mladé ženy, díky kterému se vyplatí oprášit slovo it-girl. Zaujme vás na první pohled nejen svým šarmem, ale i módním stylem, což se v seriálové tvorbě moc často nestává. A ve skutečnosti je neméně chic!

Každý, kdo začal sledovat seriálovou novinku Netflixu Emily v Paříži, si musel v duchu říkat, jak je ta Lily Collins (hraje hlavní postavu Emily) půvabná. Tedy až do chvíle, než se na scéně objeví postava Camille v podání Camille Razat, vedle jejíhož šarmu i sněhurkovsky krásná Emily bledne. Co je na této postavě pozoruhodné, kromě toho, že (POZOR, SPOILER!) ji chcete nenávidět, ale nemůžete (konec spoileru), je její styl, jenž je až neobvykle současný. V podstatě působí jako dívka ze street style fotografií, jen se nemůžete rozhodnout, zda byly pořízeny v Paříži, nebo v Kodani

Camille Razat Camille Razat Autor: Archiv firem

I přes svůj nordický vzhled a slabost pro balonové rukávy je však Camille Razat skutečně ryzí Francouzkou, což dokazuje i to, že nevypadá trapně v baretu a nebojí se fotit na Instagram s cigaretou. Narodila se před šestadvaceti lety v Toulouse a kromě hraní se věnuje i modelingu. Chanel, Celine, Isabel Marant, Lanvin, Balmain... to jsou přesně ty exkluzivní přehlídky, na kterých nikdy nechybí v publiku. Její módní styl by se dal shrnout pojmem „frandinavian“ – tedy perfektní mix francouzské klasiky a skandinávské moderny. Jediné, co teď nemá smysl zmiňovat, je, kolik má Camille na Instagramu fanoušků. Zítra to totiž může být dvojnásobek. 

Camille Razat Camille Razat Autor: Profimedia.cz
Camille Razat Camille Razat Autor: Profimedia.cz

Více fotografií nové IT-girl Camille Razat najdete ve fotogalerii. 

Fotogalerie

9 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy