Seriály, o kterých se mluví a které musíte vidět

Jak si zkrátit dlouhý čas strávený doma? Máme pro vás tipy na dvanáct seriálů, díky kterým alespoň na chvilku zapomenete na současnou situaci. 

This Is Us (Tohle jsme my)

Pokud si chcete občas pobrečet a nechat se naprosto vtáhnout do děje, americký dramatický seriál This Is Us je pro to jako stvořený. Do rodiny Pearsonových se okamžitě zamilujete a téměř bez dechu budete sledovat jejich životní osudy. Aktuálně běží na televizní stanici NBC již čtvrtá série. První tři řady můžete sledovat na České televizi.

Žánr: Drama

Hrají: Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K. Brown, Chrissy Metz, Justin Hartley, Susan Kelechi Watson a další

Hodnocení na ČSFD: 86 %

The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)

Letos se dočkáme již čtvrté řady seriálu Příběh služebnice. Kdo z vás se ještě neponořil do hlubin dystopického Gileádu, který považuje ženy pouze za rodičky dětí a služebné, je pravý čas začít! Krutost, kterou adaptace románu Margaret Atwood zobrazuje, je jen pro silné povahy. A skvělý herecký výkon Elisabeth Moss váš zážitek ještě umocní. První dvě řady můžete sledovat na České televizi.

Žánr: Sci-fi drama

Hrají: Elisabeth Moss, Alexis Bledel, Joseph Fiennes, Max Minghella, Yvonne Strahovski, Samira Wiley a další

Hodnocení na ČSFD: 83 %

Big Little Lies (Sedmilhářky)

Další ze seriálů, o kterých se mluví snad všude. A není se čemu divit, protože takhle hvězdné obsazení dlouho žádný seriál nenabídl. Obě série mají sedm dílů, ve kterých se seznámíte s ženami, z nichž každá skrývá své osobní tajemství a také jedno velké společné. Sedmilhářky můžete sledovat na HBO GO.

Žánr: Drama

Hrají: Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Alexander Skarsgård, Laura Dern, Adam Scott, Zoë Kravitz, Meryl Streep a další

Hodnocení na ČSFD: 86 %

Další tipy na seriály najdete na další stránce >>