Jaká postava ze Stranger Things jste podle horoskopu?

23. července 2019 • 06:00
 • Jaká postava ze Stranger Things jste podle horoskopu?

  Propadli jste fenoménu Stranger Things? Pak určitě máte i své oblíbené postavy, jejichž charakterové vlastnosti jsou vám blízké. Podívejte se, jaká postava byste byli vy podle horoskopu. Je to právě ta vaše oblíbená?

   Beran - Max Mayfield

  Jste sportovní typ, sebevědomá a ráda o věcech rozhodujete? Přesně taková je Max, která se ve Stranger Things objevila až ve druhé sérii. Občas s lidmi trochu manipuluje, jako když naváděla El, aby se rozešla s Mikem nebo aby kluky šmírovala svými superschopnostmi, ale v jádru je to hodná holka, která se ničeho nebojí a pro své kamarády by udělala cokoliv. První dojem sice nedělá většinou dobrý, ale kdo ji pozná, zamiluje si ji!

  Stranger Things Stranger Things Autor: profimedia.cz

  Článek pokračuje na další stránce >>

 • Býk - Joyce Byers

  Býci se s ničím a nikým nemazlí a přesně taková je i Joyce Byers! Pro bezpečí svých synů udělá cokoliv. Nikdy ovšem nejedná bez rozmyslu, svůj plán má vždy promyšlený a je trpělivá. Což také potvrzuje fakt, že v první sérii svůj dům naplnila vánočními světýlky, na zeď nakreslila abecedu a dlouhé dny se snažila dekódovat vzkazy, které Will posílal. Vytrvalost je určitě i vaše doména, kterou ocení všichni ve vašem okolí. 

  Stranger Things Stranger Things Autor: profimedia.cz
 • Blíženci - Nancy Wheeler

  Blíženci jsou jako chameleoni a jiná není ani Nancy. Jednou se opije a tropí hlouposti, jindy je zase hodná holka. Také se neumí vypořádávat s emocemi, takže občas se s někým zbytečně pohádá nebo se uzavře do sebe. Je ovšem velmi cílevědomá a jde si tvrdě za svými cíli a sny. Zároveň je křehká a romantická duše, pro kterou láska znamená všechno!

  Stranger Things Stranger Things Autor: profimedia.cz
 • Rak - Mike Wheeler

  Raci jsou velmi citliví a nebojí se dát najevo své emoce. Přesně takový je Mike! Svou rodinu, přátele a El miluje z celého srdce a je schopen pro ně obětovat cokoliv. Kromě toho mívají Raci také velmi silné vazby na svůj domov jako takový. Mnoho lidí narozených v tomto znamení se za život maximálně jednou přestěhuje. 

  Stranger Things Stranger Things Autor: profimedia.cz
 • Lev - Lucas Sinclair

  Lidé narození ve Lvu, stejně jako Lucas, mají obrovské srdce, ale občas své emoce raději schovávají za humor. Je odvážný, nebojí se prosadit svůj názor a občas se dostane do konfliktu. Lvi jsou ale bezmezní romantici, takže hádku v páru se vždy snaží urovnat jako první. Nejcennější vlastností Lvů je loajalita, kterou Lucas předvádí v každém díle, když pro záchranu svých přátel nasazuje život. 

  Stranger Things Stranger Things Autor: profimedia.cz
 • Panna - Barb Holland

  Panny jsou skvělé a věrné kamarádky. Přesně tak jako Barb, která neopustila Nancy, ani když se k ní chovala jako k cizí. Dokázala naslouchat druhým a poradit jim s jejich problémy. Přesto však těžko hledala způsob, jak se začlenit do kolektivu. A nesmíme zapomenout ani na to, že Barb byla opravdu chytrá (všechny Panny k tomu mají skvělé předpoklady). 

  Stranger Things Stranger Things Autor: profimedia.cz
 • Váhy - Dustin Henderson

  Váhy jsou spravedlivé a snaží se vždy udržet partu pohromadě, přesně jako Dustin, který od začátku stál i za nováčky El a Max. Všechno, co znamená velkou výzvu, je pro něj vzrušující, ať už je to chování neznámého tvora v terárku nebo šifrování tajného ruského kódu. Dustin je nejšťastnější, když jsou šťastní a spokojení jeho nejbližší přátelé. 

  Stranger Things Stranger Things Autor: profimedia.cz
 • Štír - Jim Hopper

  Jako většina Štírů, tak i Hopper je jednou velkou záhadou. Ve vteřině se dokáže proměnit ze svérázného šerifa na otce, který si neví rady se dvěma teenagery. Hopper skrývá své city za drsnou slupkou, ale čas od času dá najevo svou pravou citlivou tvář. Jestli se v tomto popisu vidíte a zároveň si rádi dopřejete cigaretu a skleničku pěkně v pohodlí domova, jste hotový Hopper! 

  Stranger Things Stranger Things Autor: profimedia.cz
 • Střelec - Steve Harrington

  Střelci jsou vtipálci a baviči, přesně jako Steve, který i v situacích, kdy jde o život, neztrácí smysl pro humor. Steve působí jako extrovert, ale ve skutečnosti je nejraději jen ve společnosti pár nejbližších lidí. Na své okolí chce působit jako frajer, ale uvnitř je to romantik a snílek, pro kterého je velmi důležitá láska, přátelství a porozumění. 

  Stranger Things Stranger Things Autor: profimedia.cz
 • Kozoroh - Eleven

  Kozorozi se nebojí žádné výzvy a jsou schopní bojovat za své blízké až do konce sil. Přesně jako Eleven, která díky svým superschopnostem už několikrát zachránila svým přátelům život. Přestože je velmi bojovná a na první pohled nepřístupná, je velmi citlivá a váží si každého člověka, který se k ní chová slušně. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na to, že Kozorozi se velmi rádi a často smějí. Nepatří sice mezi velké baviče, ale neustále mají úsměv od ucha k uchu. 

  Stranger Things Stranger Things Autor: profimedia.cz
 • Vodnář - Jonathan Byers

  Vodnáři jsou rození vůdci, stejně jako Jonathan, který vzal záchranu svého bratra Willa do svých rukou. Nezáleží mu na tom, co si o něm cizí lidé myslí, ani netouží po popularitě. Vodnáři bývají výjimečně talentovaní na kreativní činnosti, přesně jako Jonathan, který je vášnivý a velmi šikovný fotograf. 

  Stranger Things Stranger Things Autor: profimedia.cz
 • Ryby - Will Byers

  Pokud jste se narodili ve znamení Ryb, pravděpodobně jste snílek s duší dítěte, stejně jako Will. Ten navzdory tomu, že jeho kamarádi zažívají první lásky, touží po sezení v bunkru a hraní deskových her. Mezi svými přáteli se cítí skvěle, ale mimo partu je velmi tichý. Má silné vazby na svou rodinu, ale i přesto je samostatný a velmi silný. 

  Stranger Things Stranger Things Autor: profimedia.cz

Autor: redakce Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy