.

. Zdroj: profimedia.cz

Kosmetický trik Drew Barrymore: Jak si líčením opticky zvětšuje oči?

Herečka Drew Barrymore (43) se na sociální sítích ráda dělí o své oblíbené kosmetické produkty a občas prozradí i dosud tajný beauty trik, na který nedá dopustit. Tentokrát odtajnila...

Pravděpodobně znáte trik s bílou oční linkou. Takzvanou waterline tužkou, která je speciálně vytvořena pro líčení vnitřní linky oka, si můžete během pár vteřin vyčarovat mnohem zářivější a otevřenější oči. Jenže Drew má jinou vychytávku, která podle ní funguje ještě mnohem lépe.

Herečka místo bílé linky používá konturovací tužku na rty v odstínu nude. Tu si nenanáší přímo do vnitřní linky očí, ale těsně pod spodní řasy. Nude odstín je podle Drew mnohem přirozenější než bílý, ale poslouží stejně. Oči se rozzáří i opticky zvětší, ale tenhle malý podvod nikdo nepozná, protože tělový tón krásně splyne s vaší pletí.

Drew Barrymore miluje kosmetiku. Používá především produkty z přírodních a etických ingrediencí. Má i svou vlastní značku Flower, která je speciální nejen svým složením a vysokou kvalitou, ale také finanční dostupností. Další výhodu značky je, že mnoho výrobků dekorativní řady Flower Beuty je víceúčelových. Oční stíny můžete využít jako rozjasňovač, rtěnku jako tvářenku. Právě ze své řady používá i multifunkční konturovací tužku na rty, která poslouží i na oči.

Awh!!! Someone pinch us! Our girl @drewbarrymore and @carlibel in the same pic?! How stunning are they both wearing the #FLOWERBeauty Mix N’ Matte Lip Duo? Drew is wearing Red Velvet and Carli is rocking Violet Vixen!! We are just as obsessed with this 3-in-1 lip must-have! 😍😍😍 Stay tuned for Carli’s YouTube tutorial with Drew! The Mix N’ Matte is available now @ultabeauty, @walmart and online in the #linkinbio 💋💋💋

Příspěvek sdílený FLOWER Beauty (@flowerbeauty),Kvě 23, 2018 v 5:55 PDT

Pokud chcete její trik zkusit, raději si na malém kousku pod okem vyzkoušejte, jestli citlivá kůže v očním okolí snese konturovací tužku na rty. Pokud nepřijde žádná reakce, můžete vyzkoušet hereččin trik naplno!

Doporučujeme

Načíst další články