Jak slavily celebrity Halloween? Všechny opět trumfla Heidi Klum!

Halloween máme za sebou, a tak je na čase shrnout všechny masky, do kterých se letos převlékly celebrity. Jako každý rok vzbuzovala největší očekávání modelka Heidi Klum, která je pověstná tím, že pro perfektní masku podstoupí cokoli. A jako každý rok i letos všem vyrazila dech.

Heidi Klum však není jediná celebrita, která pořádá ikonický večírek, na nějž se jako můry slétají slavní v maskách. Další party, která přitáhla patřičnou pozornost, byla Casamigos Tequila Halloween Party nesoucí se v duchu sedmdesátých let. Hlavními hvězdami byly Cindy Crawford a Amal Clooney, které se převlékly za disco divy se vším, co k tomu patří: trvalou, afrem, flitry, maxi kruhy i přehnaným make-upem.

Amal Clooney a Cindy Crawford na party Casamigos Tequila

Nechyběla ani Cindyina dcera Kaia, která předvedla blond paruku a nekonečné nohy, syn Presley, jenž je rovněž startující hvězdou světového modelingu, a manžel Rande Gerber, který v roce 2013 s Georgem Clooneym značku Casamigos Tequila spoluzaložil.

Kaia a Presley Gerberovi

Nejen Amerika žije Halloweenem, slavilo se i v Londýně, kde se na party televizní hvězdy Jonathana Rosse potkali Claudia Schiffer, Joan Collins (ano, ta mrcha z Dynastie) nebo Ed Sheeran. Jak se vystrojili? Podívejte se do fotogalerie na konci článku.

Heidi v kůži vlkodlaka

Zatímco pro většinu celebrit je Halloween spíše vítaným zpestřením mezi akcemi na červeném koberci, pro Heidi Klum je opravdovou výzvou. Za osmnáct let, co pořádá svou tradiční halloweenskou party, si vybudovala renomé té, která pro dokonalou masku udělá doslova cokoli. Nezdráhá se za ni utratit miliony dolarů ani trávit dlouhé hodiny v maskérně a zřejmě jí nevadí ani fakt, že ji některé kostýmy výrazně limitují v pohybu či mluvení. Hlavní je překonat laťku, kterou si nastavila loni.

Povedlo se jí to letos? Bezesporu! Heidi, která po dva týdny na Instagramu zveřejňovala snímky svých předchozích masek a postupně i teasery na tu letošní, magazínu Vanity Fair prozradila, že musí ještě párkrát natrénovat nástup, jelikož na něco takového není zvyklá.

Inspirovala se totiž epickým videoklipem Michaela JacksonaThriller, kde se zpěvák nakonec promění ve strašlivého vlkodlaka. A přesně to byl i Heidin převlek – tak dokonalý a propracovaný, že byste pod ním jen marně hledala rysy krásné modelky.

Heidi Klum v masce vlkodlaka

Každopádně Heidi opět ztělesnila parafrázi přísloví, že pro dokonalou masku se musí trpět. Protože jen těžko si lze představit, jaké bylo strávit s touto zubní protézou celý večer a noc, nenuceně přitom pózovat fotografům, konverzovat s přítomnými hosty a přehlížet veškeré delikatesy, které se na jejím večírku dozajista podávaly. Anebo jak v tomhle vůbec mohla vydržet víc než pět minut.

Jak se letos vystrojily celebrity na Halloween? Podívejte se do fotogalerie.