Heidi Klum a její halloweenské masky: Která je podle vás nejšílenější?

Heidi Klum. Dvacet pět let vrcholného modelingu, z toho třináct let andílkem u Victoria's Secret. Šestkrát nominace na cenu Emmy za moderování reality show Project Runway. Topmodelka, podnikatelka, filantropka, čtyřnásobná máma. A také pořadatelka té nejlepší halloweenské party na světě, jež se každý rok vytasí s dechberoucím kostýmem. Už byla kreslenou postavičkou, opicí, starou dámou, tělem staženým z kůže i svým vlastním klonem. Letos šla za Fionu, lásku zeleného zlobra Shreka. A opět to bylo ve velkém stylu!

Že se topmodelka, pověstná svými dokonalými a propracovanými kreacemi, na svou party roku chystá opravdu důkladně, každý rok dosvědčuje její Instagram, kde rekapituluje své dosavadní kostýmy a masky. A je to opravdu zábavná podívaná.

Heidi se totiž od roku 1999, kdy pořádala první ročník, převtělila do řady neuvěřitelných postav. Asi nejvíc vyrazila dech v roce 2011, kdy svou party pořádala také v Las Vegas. Tehdy se coby „svlečená z kůže“ nechala přivézt na nemocničním lůžku, které tlačili doktoři v zakrvavených pláštích.

Sugestivní bodypainting za dva dny vystřídala maska opice, pod kterou byste topmodelku hledali jen marně. Tentokrát byl součástí i Heidin tehdejší manžel, zpěvák Seal.

Je to legrace. Chci lidem ukázat, že nemusí pokaždé chodit za sestřičku nebo policistu.

Masku, kterou by jí mohli závidět i leckteří filmaři, předvedla Heidi i o dva roky později, kdy se převtělila do stařeny. Zdánlivě jednoduchý nápad provázelo špičkové zpracování, které předčilo i kostýmní opulenci jiných Heidiných masek.

Člověk si říká, že něco takového už nelze překonat, ovšem Heidi neváhá každý rok zajít ještě dál, aby překvapila. V roce 2016 kupříkladu vyrazila sama za sebe, ovšem s sebou měla pět klonů – modelek, které byly nejen stejně oblečeny, měly stejnou barvu vlasů, účes a make-up, ale dokonce i speciální protetické masky, aby se co nejvíc podobaly Heidi. A ač se to na pohled nezdá, celá tahle sranda prý vyšla na neuvěřitelných deset milionů dolarů.

Heidi Klum zkrátka Halloween zbožňuje natolik, že je kvůli masce ochotná strávit v maskérně i nekonečné hodiny. A platí to i v případě letošní masky Fiony, kde nestačila jen zelená barva, ale opět byly potřeba i nejrůznější protetické masky na obličej i na tělo.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

😘💚

Příspěvek sdílený Heidi Klum (@heidiklum),Říj 31, 2018 v 6:04 PDT

Převleky Heidi Klum jsou zkrátka fascinující. Jejich rekapitulaci najdete ve fotogalerii.