Filmový festival skončil: Nejlepší momenty. Kdo oslnil a kdo to nezvládl?

9. července 2017 • 06:00
 • Filmový festival skončil: Nejlepší momenty. Kdo oslnil a kdo to nezvládl?

  Filmový festival v Karlových Varech skončil. Město se zase brzy stane poněkud ospalým lázeňským letoviskem a média přestanou řešit, kdo měl co na sobě a jak moc to bylo originální. Byli jste celý minulý týden na dovolené a všechny tyto zprávy vás minuly? Připravili jsme pro vás přehled toho nejzajímavějšího, co se na festivalu stalo - a to jak ve světě filmu, tak u našich celebrit.

  1. Uma Thurman

  Na zahajovacím ceremoniálu převzala Cenu prezidenta festivalu americká herečka Uma Thurman. Všechny okouzlila svou bezprostředností, když před prezidentem Jiřím Bartoškou poklekla. V letním kině uvedla svůj kultovní snímek Kill Bill. Při rozhovorech s novináři už byla poněkud odměřenější. Každopádně, na kolonádě i gala vypadala skvěle

  Uma Thurman si vyrazila na procházku po Karlových Varech ve vínovém svetříku, potrhaných džínách a balerínkách. Uma Thurman si vyrazila na procházku po Karlových Varech ve vínovém svetříku, potrhaných džínách a balerínkách. Autor: profimedia.cz

 • 2. Jeremy Renner

  Naopak naprosto uvolněně a příjemně po celou dobu působil americký herec Jeremy Renner. Zranění obou rukou, ke kterým přišel v červnu při natáčení nového snímku Tag, mu sice zabránila podepisovat se fanouškům, jedné z divaček však připravil životní zážitek: Během diskuse po projekci filmu ho pořádala o selfie a on souhlasil. „Klidně sem přijď, ale ostatní tě ukamenují.“ Dívka neváhala a vyběhla za ním na pódium. Herec v klidu počkal, až nervózní dívka roztřesenými prsty odemkne mobilní telefon, a po vyfocení sklidil obří aplaus. Podívejte se na celou situaci na videu!

   

  Jeremy Renner si dělá selfie s fanynkou přímo během besedy po projekci VIDEO youtube.com/KVIFF

  A my se těšíme, že Jeremy Renner přijme nabídku na natočení další festivalové znělky.

 • 3. Jitka Čvančarová

  Po zahajovacím ceremoniálu se pochopitelně řešilo, co měl kdo na sobě. Nejvíc emocí ovšem rozpoutal dekolt Jitky Čvančarové. Pochopitelně si našel své příznivce i odpůrce.

  Jitka Čvančarová na zahajovacím večírku Jitka Čvančarová na zahajovacím večírku Autor: Film Servis Festival Karlovy Vary.
  Názor si můžete udělat sami, nám se Jitka Čvančarová mnohem víc líbí v modelu, který oblékla v dalších dnech festivalu a jímž se pochlubila na sociálních sítích.

  Instagram Jitky Čvančarové Instagram Jitky Čvančarové Autor: Instagram/Jitka Čvančarová

  Pokud byste si chtěli prohlédnout více večerních rób i denních outfitů, včetně toho, co si kdo oblékl na luxusní Moët party, podívejte se sem.

 • 4. Soňa Červená

  Jedním z nejlépe hodnocených filmů byl u diváků nový dokument Olgy Sommerové, jehož hlavní protagonistkou je operní pěvkyně Soňa Červená. Obě dámy byly na festivalu a diváky si naprosto získaly - jak skvělým filmem o odvaze a vůli, tak svým šarmem a noblesou. Trailer k dokumentu můžete vidět zde.

  Sona Červená uvádí film na festivalu Sona Červená uvádí film na festivalu Autor: Film Servis Festival Karlovy Vary

 • 5. Festivalová znělka

  Každým rokem očekáváme, jaká bude nová festivalová znělka. A ta letošní sklidila nadšení u většiny diváků i takzvané odborné veřejnosti. Nezahrál si v ní jen jeden z oceněných tvůrců, jak tomu bylo až doposud. Vedle Josefa Somra se totiž ve znělce objevila i umělecká poradkyně festivalu Eva Zaoralová a prezident Jiří Bartoška. Více o tom, jak Josef Somr naletěl šmejdům, si přečtěte zde.

  V letošní znělce filmového festivalu v Karlových Varech exceluje Josef Somr VIDEO youtube.com/KVIFF

 • 6. Spousta dětí, opice a zámek

  Nejpočetnější filmová herecká delegace přijela k dokumentu Spousta dětí, opice a zámek, který se dočkal nejen skvělého přijetí u diváků, ale i ceny za nejlepší dokument. Až někde na film s tímto poněkud zvláštním názvem narazíte, neváhejte a jděte na něj. Je o velké, milující, ale chaotické rodině a naprosto vás dostane svou srdečností a upřímností. Skvělá ukázka toho, jak se dá radovat z každého dne a žít tady a teď.

  Celé rodině velí energická maminka, která se mimo jiné nedokáže zbavit žádné staré věci Celé rodině velí energická maminka, která se mimo jiné nedokáže zbavit žádné staré věci Autor: Film Servis Festival Karlovy Vary

 • 7. Vytrvalost batůžkářů

  Festival v Karlových Varech je mimo jiné pověstný i tím, jakou atmosféru dokážou vytvořit ti, kterým se říká batůžkáři. Letos bychom ale rádi vyzdvihli jejich vytrvalost, s jakou se snažili dostat na vytoužené filmy. Ačkoliv drtivá většina z nich vlastnila Festival Pass, bylo velmi obtížné sehnat lístky přes SMS rezervace. Museli stát leckdy i dvě hodiny před projekcí ve frontě a čekat na případné volné sedadlo. 

  Fronta na film před kinem Čas Fronta na film před kinem Čas Autor: Film Servis Festival Karlovy Vary.

Klíčová slova:  filmMFFKVKVIFF
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy