Nejlepší modely z Varů: Kdo z českých hvězd zvládne konkurovat Umě Thurman?

V pátek odstartoval 52. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Letošní hlavní hvězdou je americká herečka Uma Thurman a také čerstvý držitel Oscara Casey Affleck. Velkolepou akci si samozřejmě nenechá ujít ani spoustu českých hvězd. Většina z nich se rozhodně nenechala zahanbit a předvedly nejen róby hodné světového červeného koberce, ale i skvělé outfity v civilu. Podívejte se, komu to zatím nejvíce slušelo.

Během čtyř dnů karlovarského festivalu už měly slavné krásky několik příležitostí oslnit. V pátek proběhlo slavnostní zahájení a na červeném koberci jsme mohly vidět ty nejkrásnější večerní róby tuzemských, ale i světových znělých jmen, jako je Valentino nebo Vivienne Westwood. O styling některých hvězd se stará Elle lounge, jiní mají ve Varech přímo své oblíbené stylisty nebo kadeřníky. Za zmínku stojí i šperky v hodnotách několika milionů, se kterými se slavné ženy blýskly právě na červeném koberci v den zahájení. Největší zastoupení měl světoznámý Cartier i Tiffany.

V sobotu slavné krásky vyměnily večerní róby za méně oficiální koktejky a vyrazily udělat něco pro dobrou věc. V novém elegantním baru na terase hotelu Thermal proběhl v rámci slavnostního otevření Přípitek pro dobrou věc. Za každou slavnou osobnost, která připije na zdraví a slávu karlovarského festivalu přispěje Moët & Chandon finanční částkou pro neziskovou organizaci Alsa, jejíž je Daniela Peštová patronkou. A právě ona je podle nás největší hvězdou sobotního dne. V bílých krajkových šatech s vyšitými květinami vypadala jako šestačtyřicetiletá modelka jako bohyně!

Daniela Peštová zahájila rituál Přípitku na dobrou věc v nádherných krajkových šatech s odhalenými rameny

Další příležitostí k tomu ukázat svůj dokonalý styling byla i luxusní UniCredit party. Zaručeně nejkrásnější doprovod měl tenista Radek Štěpánek, který přišel s topmodelkami Terezou Maxovou a Veronikou Vařekovou. Součástí dress code byly červené doplňky, s čímž si většina z přítomných dam hravě poradila díky rudým psaníčkům, nehtům či rtům.

Co víc si může Radek Štěpánek přát? Na jedné straně Tereza Maxová, na druhé straně Veronika Vařeková.

Nesmíme zapomenout ani na typickou karlovarskou kolonádu, kde jsou samozřejmě celebrity pod neustálým drobnohledem. Nikdo si tak nemůže dovolit vyrazit na procházku bez předem promyšleného stylingu.

Vybraly jsme pro vás modely, které nás během čtyř dnů karlovarského festivalu nejvíce zaujaly. Který se líbí nejvíce vám? Podívejte se do naší fotogalerie:

On-line speciál z Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech 2019 sledujte zde.