Móda do Varů: Co si obléct na večírek? Inspirujte se!

Filmový festival v Karlových Varech dávno není jen srazem filmových nadšenců s batohem na zádech. Už několik let se jedná také o prestižní módní událost s červeným kobercem a celebritami v centru dění. Vystrojit se na tuto akci tak není snadné ani pro návštěvníky z řad "smrtelníků". Jaké šaty si obléci na některý z pověstných večírků? Inspirujte se našimi tipy. 

Karlovy Vary jsou zkrátka událost sezony, kterou nelze jen tak ignorovat (a víme to i my, kdo se o to každý rok pokoušíme – stejně pak potají hltáme outfity celebrit na červeném koberci a přemýšlíme, jestli jsme o něco nepřišli). Nejen na přítomné celebrity, ale i na návštěvníky tak dopadá čím dál větší tlak, aby to celé módně ustáli.

Kolonáda je pro všechny, červený koberec zase pro hvězdy, v kinech je tma. Zásadní otázka tedy zní, co si zabalit do Varů na večírky. Inspirovat se přitom můžete jak současnými trendy, tak celebritami, které tuto otázku řeší stejně jako vy. My jsme jich vybrali sedm a s nimi sedm outfitů, které jsou podle nás trefou do černého. Inspiraci na nákupy najdete v galerii.