Angelina Jolie poprvé o životě bez Brada Pitta: Lepší je brečet ve sprše

Bude to rok, co světu oznámili zprávu, které zpočátku nechtěl nikdo věřit. Angelina Jolie a Brad Pitt půjdou od sebe. Ten božský pár, který žil na maximum: dvě náročné kariéry, šest dětí, několik nemovitostí po světě, nablýskané premiéry i charitativní cesty do nejchudších zemí. Kdo by to ustál? Jenže právě ve chvíli, kdy jsme začali věřit, že oni dva nejspíš ano, přišla rána. 

Angelina Jolie a Brad Pitt si své soukromí vždycky pečlivě střežili, a tak kamkoli se s rodinou hnuli, budili pozornost primárně svou početností. Na červeném koberci pro změnu ti dva zářili jako power couple– pár, kde jsou oba výraznými individualitami, oba pohlední, úspěšní, budící obdiv a respekt.

Zároveň ale byli párem, který lidi tak trochu štval. I když od té doby uběhlo už dvanáct let, Angelina se nikdy úplně nezbavila nálepky mrchy, která odlákala největšího hollywoodského fešáka od nejoblíbenější hodné holky. Důkazem byly memy s Jennifer Aniston, které se začaly šířit na sociálních sítích společně se zprávami o konci Brangeliny – jako symbol božích mlýnů a morálního vítězství všech podváděných manželek.

K mlčení se Angelina s Bradem logicky uchýlili i poté, co média začala jejich rozvod propírat (neobešlo se to bez vyšetřování Bradova alkoholismu nebo šťourání, jaký u nich doma vlastně panuje režim). Poprvé oficiálně promluvil Brad Pittv rozhovoru pro magazín GQ, který doprovázely úchvatné fotografie – pohublý Brad, který jako by shodil i masku strnulosti, znovu vypadal jako ten kluk z Klubu rváčů – krásný, ale opuštěný a frustrovaný.

Angelina Jolie s velkým bilancujícím rozhovorem ještě vyčkávala, svolila k němu až nyní, pro zářijové číslo magazínu Vanity Fair. A i když pochopitelně váží každé slovo, které o svém vztahu s Bradem pronese, i tak v něm odhalila pár zajímavých skutečností.