30 skvělých tipů na valentýnské dárky pro ni!

Ženy, neříkejte, že Valentýna neslavíte, zbytečně se tím připravíte o překvapení. Muži nám rádi dělají radost, a tak věřte, že ani 14. února to nebude jinak. Nemusí vás zaplavit hodnotnými dárky, určitě vás potěší i maličkost třeba v podobě svíčky, vína nebo vašeho oblíbeného dortíku. A dál nechte číst vaše protějšky. 

Muži, jestli právě teď čtete, pamatujte, že květinou, oblíbenou čokoládou ani parfémem nikdy nic nezkazíte! Pokud chcete partnerku překvapit nejen dárkem, ale i jeho originalitou, kupte jí třeba valentýnský set hravých ponožek nebo luxusní vonnou svíčku, kterou si večer zapálíte u společného koukání na film.

Rozhodně se nebojte, že byste svým dárkem ženu zklamali. Obecně nás ženy těší už jen fakt, že jste na nás mysleli a chtěli jste nás potěšit.Skvělým dárkem můžou být i věci, které využijete oba. To jsou třeba lístky do kina nebo do divadla, láhev sektu, předplatné Netflixu nebo naplánovaný sobotní výlet.

Náročnější ženy budou nadšené z nového spodního prádla nebo šperku. Pokud se pustíte do výběru podobných dárků, měli byste, jak se říká, mít v malíčku vkus vaší partnerky a zároveň znát přesné velikosti, ať už spodního prádla nebo třeba prstýnku.

Inspiraci najdete v galerii:

Plánujete svatbu? Všechno, co potřebujete, najdete v našem speciálu Dokonalá svatba. Tipy na nejkrásnější místa na obřad, přehledný harmonogram, kdy a co zařídit, nejnovější trendy přímo z přehlídek, tipy na šaty, účesy, nejkrásnější květiny nebo dorty, zkrátka vše, co potřebujete pro plánování Dokonalé svatby!