Klid a nohy v teple: Hřejivé komplety na doma, díky kterým vydržíte topit méně

1 min čtení

1 min čtení

Oproti všeobecným nadějím se sychravý podzim letos přihlásil o slovo nečekaně brzy. To vedle mlžných rán a chuti na Pumpkin Spice Latté znamená i vnitřní souboj, jestli doma už začít topit, případně jak moc. Třeba vám ho pomůže vyřešit následující článek: najdete v něm totiž tipy, kde koupit stylové, pohodlné a maximálně hřejivé domácí soupravy.

Asi nikdo z nás nečekal, že po dvou letech pandemie budeme třetí zimu po sobě vděční za pohodlné a stylové domácí oblečení. Letos je ovšem ještě důležitější než kdy dřív, aby především zahřálo. Ať už topíte, anebo statečně držíte kohoutek na symbolu vločky, určitě je dobré na nadcházející týdny a měsíce počítat s vrstvami navíc. Zapomeňte na řešení ve stylu Joeyho z Přátel, kdy si na sebe oblékl vše, co našel u Chandlera ve skříni – to už se raději inspirujte přímo panem Bingem, respektive jeho růžovým bunny overalem, který předvedl v jedné z halloweenských epizod. Právě hřejivé a kožíškové unisexové kombinézy budou letos velkým domácím trendem (tip, kde takové sehnat, najdete ve fotogalerii).

TIP NA VIDEO: Jak si správně aplikovat suchý šampon?

Nadále tak bude pokračovat trend athflow, který kombinuje athleisure oblečení, eleganci a domácí pohodlí. Přichystejte se na teplákové soupravy, ale i úpletové sety, které se klidně mohou skládat ze tří kusů – vedle topu a kalhot je vhodnou součástí také dlouhý kardigan. Samozřejmě platí přímá úměra, že čím větší kvalita, tím větší teplo. Pro ty s neomezenými prostředky připravila kolekci domácích kašmírových kousků Gigi Hadid, která nedávno uvedla na trh značku Guest In Residence.

Žádný „protimrznoucí” outfit však není kompletní bez toho, aby byly nohy v teple. Trendy letos nepohrdnou designem klasických válenek Ugg, ale inspirovat se můžete třeba i baletní estetikou, kterou diktuje Miu Miu. Například takové leg warmers, tedy pletené návleky na kotníky, doma jistě najdou využití.

Loading
Loading
Loading
Loading
Loading