Dlouhé rukávy i kožíšky: Nejkrásnější svatební šaty pro podzimní nevěsty

1 min čtení

1 min čtení

Patříte mezi podzimní nevěsty a potřebujete vyřešit šaty? Máme pro vás aktuální výběr moderních svatebních šatů, které pořídíte online nebo si je můžete zapůjčit. Zn.: Kratší sukně a delší rukávy!

Svatby na podzim mají své nesporné kouzlo. Nabízejí nejen unikátní paletu barev, ale i doplňky, které by v létě překážely nebo zkrátka nebyly potřeba (ale vypadají super na fotkách). Svým způsobem se také mnohem víc hodí pro nevěsty, které si tolik nepotrpí na princeznovský styl, spíše rády čerpají inspiraci i z jiných dekád – třeba z 60. nebo 70. let, kdy se příliš nenosily bohaté kolové sukně, zato letěly kratší sukně a dlouhé rukávy. V kombinaci s romantickou krajkou, bohémsky balonovými rukávy a krátkým závojem nebo výraznou čelenkou budete nevěsta jak ze žurnálu.

TIP NA VIDEO: Jak vypadá svatební účes a líčení ze salonu OliOla?

Protože se podzimní svatby termínově shodují se začátkem party sezóny, můžete se inspirovat i zde – své kouzlo mají bílé flitrové šaty nebo různé třpytivé detaily, moderní šmrnc mohou dodat prostřihy, výstřih na zádech nebo hluboký dekolt do V u jinak zahaleného modelu. Podzimní svatby si žádají i variantu, kdy si přehodíte něco přes šaty. Tady se nabízí nejrůznější svršky od bílých blejzrů a buklé kabátků přes kožené bundičky až po elegantní kožíšky. Ty nemusejí být nutně ze svatebních kolekcí, s moderním stylem si perfektně rozumí i ležérní kousky určené pro běžné nošení.

Inspirace z Instagramu: Podzimní nevěsta

Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!