.

. Zdroj: archiv firmy Audiolibrix

.
.
.
.
5
Fotogalerie

Poslouchejte tyto podcasty a budete zas o něco chytřejší a šťastnější

Ráda se něco nového učíte, milujete rozhovory s inspirativními lidmi, protože právě ten jejich příběh vám pomůže uvědomit si, kam se v životě pohnout dál? Už dávno nenajdete vše jen v knihách. Nastražte uši a zaposlouchejte se do těchto podcastů.

Audio nebo video nahrávky, které k vám snadno a zadarmo vpraví spoustu informací z oblasti, kterou máte ráda. V autě, ale i na ulici ve sluchátkách na chvíli vyměňte hudbu za mluvené slovo na pokračování. Přihlaste se k odběru a nechte si posílat pravidelně vaši dávku inspirace.

Čtěte dál!

Pokračování 2 / 5

Podcast: Proti proudu

Co je cílem: Český podcast pro ty, kteří věří, že jediným limitem jejich života jsou oni sami.

.
. | Zdroj: archiv firmy Audiolibrix

Inspirativní rozhovory s lidmi, kteří jdou proti proudu a boří stereotypy. Dan Tržil zpovídá osobnosti, které dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel. Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí? Každý z nás chce v životě něčeho dosáhnout a učit se od někoho, komu se to podařilo, je jedna z nejefektivnějších cest k vlastnímu úspěchu. Zaposlouchejte se do motivační zpovědi Jana Mülfaita, Michala Horáčka, Mika Trafika a dalších. Jeden rozhovor denně nestačí.

Pokračování 3 / 5

Podcast: Nevýchovný blog

Co je cílem: Všechno, co vás teď trápí s dětmi, se dá změnit. Potřebujete si jenom porozumět.

.
. | Zdroj: archiv firmy Audiolibrix

Jak reagovat, když vám dítě řekne Jsi zlá? Jak vyřešit sourozenecké spory bez sporů a tahanic? Co znamená respekt ve výchově? Všechno, co vás teď trápí s dětmi, se dá změnit. Potřebujete si jenom porozumět. Není tu špatný rodič ani hrozné dítě. Drtivá většina problémů vzniká z neporozumění. Stačí změnit komunikaci. Rádi vám s tím pomůžeme. Vítejte v Nevýchově. Podcast, který vám pomůže zvládnout život s vaším dětským miláčkem v pohodě, bez výčitek a křiku. Osobně vyzkoušeno, inspirováno. Za vším stojí Katka Králová, která vám otevře oči.

Pokračování 4 / 5

Podcast: Buchty

Co je cílem: Užít si sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové.

.
. | Zdroj: archiv firmy Audiolibrix

Těšte se vždy na dvacet minut se dvěma moderátorkami, které nemoderují, a jedním chaoticky vybraným hostem, kterým může být i žena anebo tam vůbec být nemusí. Čekejte duchaplné řeči o všem a o ničem, co život naděluje a bere, od vlašáku přes uklízení až po rakovinu. Čekejte vtipné hlášky Zuzany Fuksové, to, že se téma někdy posune úplně jinam, ale vy budete mít pocit, že sedíte s kamarádkama u vína a skvěle se bavíte.

Pokračování 5 / 5

Podcast: Hana Štiplák SHOW

Co je cílem: Dozvědět se co nejvíce o zdravém životním stylu

.
. | Zdroj: archiv firmy Audiolibrix

Haninou vášní je jídlo a zdravý životní styl, ke kterému měla kdysi daleko. Teď, o deset kilo lehčí, které zhubla zdravou formou, píše nejen svůj blog, ale může vás motivovat pro tento lepší a lehčí život svými podcasty. Najdete tam jak návody, co udělat se svojí stravou, tak i jednotlivé recepty, recenze knih, naučíte se, jak vyrobit mastičky pro těhotné a miminka a jak se v tomto období stravovat a využít kouzla bylinek. Stačí jen poslouchat.