Meghan, Ivanka, Jacinda: Učme se od žen, které letos už pěkně zahýbaly světem!

Jsou vidět, média jim nedají chvilku klidu. Proč? Protože svými názory, činy a chováním rozdmychávají oheň, mění historii, způsob života a pohled na ženy. Že jim něco nejde? Že se něco nemůže? Než si to řeknete, zkuste se inspirovat těmito ženami.

Meghan Markle – nová vévodkyně ze Sussexu

Meghan Markle

Tuhle ženu řada z nás miluje a drží jí palce v trnité cestě královským životem, jiným už leze pěkně krkem. Je jí všude víc než dost, ale její síla ovlivňovat svět roste. Neurozená, rozvedená, s peprnou minulostí, starší než její muž Harry, a přeci je součástí konzervativní královské rodiny.

Ať je vaše minulost jakákoliv, nemusíte se na ni ohlížet. Ona je toho krásným příkladem. Nebojte se ani své jinakosti, bude v mnoha případech vaše plus. Meghan nezapadá do škatulky perfektnosti, v životě se jí řada věcí nepovedla, na vše ve své kariéře nemůže být hrdá, ale nevěší hlavu a s hrdostí a vervou se pere s nemalými životními překážkami. Stát se manželkou prince Harryho s sebou nese velkou zátěž, absolutní změnu životního stylu, ale to si život někdy žádá. Zvažujete, že zanecháte své dosavadní práce a budete rok cestovat? Je váš manžel či partner cizinec a nejspíš vás čeká život v jiné zemi, ztráta přátel a jiné zvyklosti? Je to jen na vás.