Knihy, díky kterým budete mít skvělý nadcházející rok

Nový rok, nový začátek v práci, ve vztahu, ve cvičení, zkrátka v životě. I když to možná všechny nepřiznáme, stejně očekáváme, že nám přinese nějakou pozitivní změnu v oblasti, ve které to trochu skřípe. Aby nám to šlo lépe, vezměme na pomoc dobrou knihu.

Nevím, jak to máte vy, ale mně knihy vždycky zodpověděly otázky, které mě trápily, ať se to týkalo práce, partnerských hádek nebo výchovy dcery, sáhla jsem po knize. Nečekám, že mi život změní ze dne na den, ale spíše mi otevřou oči, nutí se nad danou situací zamyslet, vidět varianty řešení a tím se věci začínají hýbat. Takže, ať se chcete pohnout v jakékoliv oblasti, co vyzkoušet nejprve moudrost knih. Do těchto se určitě začtete.

Koktejl štěstí – Iva Lecká

Konečně chceme zlomit smůlu a naučit se cítit lépe. Strůjcem štěstí jsme my, jen se k němu musíme umět propracovat. Jak na to, vám poradí moderátorka a motivační koučka Iva Lecká. Prozradí, jak se stát barmanem svého života a namíchat si koktejl, který vám bude opravdu chutnat. Spolu s ní se o svůj recept na štěstí podělí i řada známých osobností – Dagmar Pecková, Dana Batulková, Jarmila Klímová nebo Radkin Honzák.

Koktejl štěstí, 239 Kč, albatrosmedia

Lidé většinou celý život jen sní, ale nikdy svá přání nedotáhnou do konce. Přitom je to snadné. Jak začít? Kde hledat štěstí? Kniha vám přinese jistě řadu odpovědí, ale stejně tak celou řadu nových otázek. Ať už to jsou filozofické úvahy nebo prostá fakta, podstatná zpráva je, že štěstí existuje.