Jste taky matka hrdinka?

Jste taky matka hrdinka? Zdroj: istock.cz

Znáte nějakou skvělou mámu? Přihlaste ji do soutěže Maminka roku

Každá máma je hrdinkou a my chceme, aby jejich příběhy byly slyšet. Znáte někoho, kdo si zaslouží být Maminkou roku? Soutěží se ve třech kategoriích a vítězky si rozdělí výhry v hodnotě sedm set tisíc korun. Nezkusíte to taky? Pravidla jsou jednoduchá! Stačí se přihlásit přes internet. 

Ve třech kategoriích se můžete přihlásit do soutěžeMaminka roku máte na to ještě do konce května! Hledáme maminky hrdinky, blogerky a podnikatelky. Nejste právě vy ta, která může vyhrát některou z cen?

Maminka roku 2018.
Maminka roku 2018. | Zdroj: Časopis Maminka

Které mámy jsou největší hrdinky? Skoro se nám chce napsat, že přece každá. Ale přeci jen jsou maminky, které své hrdinství prožívají každý den. Takové, které se starají o někoho postiženého, které překonaly nějakou ztrátu, které třeba samy bojují s těžkou nemocí. Hrdinky jsou určitě i ty, které se starají o víc jak tři děti, které opustil partner, které se dostaly do těžké sociální situace. Kdo je podle vás maminka hrdinka?

Přihlaste sama sebe nebo nominujte někoho ze svého okolí. Maminku, o které víte, že si zaslouží ocenění, a které hodnotné ceny udělají radost a využije je. Těšíme se na vaše nominace. Přihlašujte se ZDE.

Možná nejste hrdinka, ale máte úplně boží blog nebo firmu? Tak se taky přihlaste. Pojďte nám ho představit, udělat ho ještě úspěšnější a vyhrát hromadu cen. Přihlaste se Maminky roku! Vítězka získá exkluzivní spolupráci s našim webem maminka.cz.

Nejspíš to znáte, těhotenství a mateřství přináší spoustu nejrůznějších podnětů. A ty tvořivější maminky začnou sepisovat zkušenosti, pocity, chtějí diskutovat a nadnášejí témata. Odtud už je to jen kousek k tomu, aby si založily blog. A ten dřív či později začne mít návštěvnost. Protože blogy frčí a mateřských zkušenosti není nikdy dost. Zkuste štěstí. Nejde tu vůbec o počet followerů, ale o atraktivnost blogu a témat. Rádi zábavné maminky blogerky poznáme!

Pochlubte se svým podnikáním

Stejně jako jsme zvědavé na maminky podnikatelky! Těch přibývá, možná proto, že firmy stále ještě nejsou vstřícné s půlúvazky či flexibilní pracovní dobou. Není divu, že spousta žen s malými dětmi volí jako přivýdělek vlastní podnikáni.

Některým dokonce mateřství ukázalo díru na trhu. Hlavně ty manuálně zručné se daly na výrobu nejrůznějších a nejvychytralejších věcí pro miminka a batolata. Znáte někoho takového? Nebo máte stejnou zkušenost? Pojďte si v rámci soutěže Maminka roku zpropagovat svůj byznys. Vítězka kromě hodnotných cen získá i inzertní prostor a jak správné podnikatelky vědí, to je marketingově důležitý tah!

Doporučujeme

Načíst další články