Tipy redakce: Jak bojujeme proti smutnému podzimu!

Po létě je tu zase podzim... ale nás to už nerozhodí. Máme totiž skvělé a především ozkoušené recepty, jak si tohle nepříliš oblíbené období užít na maximum. Takže, konec hudrání a najděte si něco, co vám bude dělat radost. Třeba vás naše tipy inspirují. 

3 tipy redaktorky Ivony

Nová kniha

Koncem října má konečně i v češtině vyjít třetí díl tetralogie Eleny Ferrate Geniální přítelkyně nazvaný Příběh těch, co odcházejí, a těch, co zůstanou. Kniha pojednává o životech dvou kamarádek, které se navzájem prolínají a osudově ovlivňují, jedna druhou střídavě nachází a zase ztrácí. Po období dětství a turbulentního dospívání tedy přichází třetí kniha, která zastihne Elenu a Lilu už jako dospělé ženy. K tomu Itálie 70. let a jeden osudový kluk, vlastně už muž. A také jedno dítě. Ale třeba to bude všechno ještě úplně jinak a těch mužů nebo dětí bude nakonec víc.

Očekávaný film

Už za dva týdny má premiéru film, na který se těším už skoro rok – Sněhulák podle knižní předlohy Jo Nesbøho. Knihu jsem četla o Vánocích před dvěma lety a hodně jsem se u ní bála, takže jsem zvědavá, jak zvládne nastolit mrazivou atmosféru film. Velkým příslibem je také obsazení mého oblíbeného Michaela Fassbendera do role Harryho Holea.

Víkendy a výlety

Miluju podzim, i když letos se mi po mnoha letech nechtělo loučit se s létem. A navíc podzim přišel nějak náhle, jako by rovnou udeřil listopad. A tak se těším na ty vzácné dny v říjnu, kdy je stejně listí na stromech jako pod nimi a který hraje krásnými barvami. Můj recept proti podzimní depce jsou víkendy mimo domov, ideálně někde, kde si zároveň můžete zalézt do dobré a stylové kavárny. Letos to beru opravdu vážně a sezonu zahajuju výletem do vysněné Kodaně.