Nejočekávanější filmové premiéry do konce roku: Sněhulák, Hvězdné války i Hercule Poirot!

21. září 2017 • 06:00
 • Nejočekávanější filmové premiéry do konce roku: Sněhulák, Hvězdné války i Hercule Poirot!

  Milovníci a filmoví maniaci, pozor! Do konce roku nás čeká ještě několik premiér filmů, na které už měsíce netrpělivě čekáme. Připravili jsme pro vás sedm nejzásadnějších premiér, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější divák. 

  Lego: Ninjago film

  Lego: Ninjago film Lego: Ninjago film Autor: Courtesy of Warner Bros. Picture
  Po veleúspěšném Lego příběhu a Lego Batman filmu přichází další nadupaný animák plný akce i fórků pro děti i dospělé. Ve filmovém dobrodružství ze světa Ninjago se mladý Lloyd, známý také jako Zelený Nindža, zapojí do bitvy o Ninjago City. Jeho protivníkem je největší padouch všech dob, který je zároveň také jeho otcem. Lloyd ale není na všechno sám. Má kolem sebe spoustu statečných přátel a vtipem sršícího učitele kung fu Mistra Wu, kterého namluvil Jackie Chan. 

  Premiéra: 21. září

  Žánr: Animovaná akční komedie

 • Kingsman: Zlatý kruh

  Kingsman: Zlatý kruh Kingsman: Zlatý kruh Autor: Entertainment Weekly
  V roce 2015 měl premiéru akční film Kingsman: Tajná služba v hlavních rolích se skvělým Colinem Firthem, Markem Strongem nebo Samuelem L. Jacksonem. Na filmovém portálu ČSFD.cz získal hodnocení 81 procent a aktuálně je 249. nejoblíbenějším filmem. Po dvou letech jsme se konečně dočkali pokračování. Tým Kingsman, tedy nezávislá, mezinárodní, špionážní agentura pracující v hlubokém utajení, čelí nové výzvě. Jejich centrála je zničena a celý svět se stává rukojmím. Nezbývá než se spojit se spřátelenou americkou špionážní organizací Statesman. Obě dvě agentury musí společnými silami porazit nebezpečného nepřítele a zachránit svět. Kromě známých tváří z prvního filmu uvidíte také Halle Berry, Julianne Moore nebo Chaninga Tatuma. 

  Premiéra: 21. září

  Žánr: Akční komedie

 • Zahradnictví: Dezertér

  Zahradnictví: Dezertér Zahradnictví: Dezertér Autor: CinemaArt
  Hřebejkova trilogie Zahradnictví pokračuje. Po Rodinném příteli přichází Dezertér. Druhá kapitola rodinné kroniky se odehrává na pozadí převratných událostí v letech 19471953. Hlavní postavou je majitel noblesního kadeřnického salonu Otto Bock v podání Jiřího Macháčka. Podnik je smyslem a naplněním jeho života, avšak brzy tvrdě narazí. Ottova firma je vyvlastněna státem a jemu se podruhé v životě rozpadá svět. Tentokrát jsou však důsledky otřesu pro něj i pro jeho rodinu fatální. 

  Premiéra: 28. září

  Žánr: Drama

 • Sněhulák

  Sněhulák Sněhulák Autor: CinemaArt
  Brzy se dočkáme dlouho očekávaného filmového zpracování úspěšné knihy Sněhulák od norského spisovatele Jo Nesbøho. Detektiva Harryho Hola ztvární charismatický Michael Fassbender, který je pro roli výjimečného vyšetřovatele a nezodpovědného alkoholika s několika prohřešky jako stvořený. Příběh začíná zmizením ženy, která je později nalezena brutálně zavražděna. Na místě činu zůstalo jen jedno jediné vodítko  postavený sněhulák. Brzy se přijde na to, že pachatel už podobné zločiny spáchal a jeho touha po zabíjení a hraní si s Harrym Holem stále pokračuje!

  Premiéra: 12. října

  Žánr: Kriminální drama

 • matka!

  matka! matka! Autor: CinemaArt
  Skvělé herecké obsazení ve složení Jennifer Lawrence, Javier Bardem, Ed Harris a Michelle Pfeiffer je jistotou toho, že do kin přitáhne nejenom milovníky psychologických hororů. První dva jmenovaní hrají v thrilleru manželský pár, jehož idylické soužití v nádherném domě uprostřed přírody naruší nezvaní hosté, kterých však neustále přibývá. Z tohoto příběhu budete mít husí kůži od začátku až do samotného konce!

  Premiéra: 19. října

  Žánr: Psychologický horor

 • Vražda v Orient expresu

  Vražda v Orient expresu Vražda v Orient expresu Autor: CinemaArt
  Johnny Depp, Daisy Ridley, Michelle Pfeiffer, Penélope Cruz, Kenneth Branagh, Willem Dafoe, Judi Dench, Michael Peña  všechny tyto famózní herce brzy uvidíte v jednom filmu společně. Zbrusu nové zpracování světoznámé Vraždy v Orient expresu je tu! Vše začíná velkolepou jízdou vlakem napříč Evropou, která se brzy změní v jednu z nejnapínavějších záhad všech dob. Třináct cizinců uvízne ve vlaku kvůli sněhové vánici a každý z nich je podezřelý ze záhadné vraždy. A jak asi tušíte, jedním z pasažérů je belgický detektiv Hercule Poirot, který musí vraha odhalit dříve, než spáchá další zločin. 

  Premiéra: 9. listopadu

  Žánr: Kriminální thriller

 • Star Wars: Poslední z Jediů

  Star Wars: Poslední z Jediů Star Wars: Poslední z Jediů Autor: LucasFilm
  Pravděpodobně nejočekávanější premiéra celého roku, tedy alespoň pro zaryté fanoušky, kterých rozhodně není málo. Skončili jsme tam, kdy Rey našla Luka Skywalkera. Společně s ním, Finnem a Poem zažijí strhující galaktické dobrodružství, během kterých odhalí prastará tajemství Síly a šokující události z minulosti.

  Premiéra: 14. prosince

  Žánr: Sci-fi

   

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy