Do fitka v novém: V kurzu jsou žíhání, síťovina i neonové barvy!

16. září 2017

Motivace k pravidelnému sportování bývá na začátku podzimu na bodu mrazu. Plavková sezóna za námi, další v nedohlednu, během Vánoc stejně přibereme a navíc se to všechno hravě schová pod zimní kabát. Dost výmluv! Chuť ke cvičení vám může zvýšit třeba zbrusu nové oblečení na cvičení v povzbuzujících barvách.

Už dávno neplatí, že sportovní oblečení je jen černé a nikterak lichotivé. Trendy se v posledních letech výrazně promítají právě i do sportovní módy. Žhavou módní záležitostí je takzvané melírování, které krásně oživí jednobarevné tričko nebo tílko. Jaké barevné provedení si vyberete, to je na vás. Ale pamatujte, že čím výraznější barva, tím větší budete mít radost z pohybu nejen vy, ale i vaši "spolucvičící". 

Mezi základní výbavu do posilovny patří jednoznačně klasické legíny. Můžete vsadit na černé s různými aplikacemi, například v podobě vložené síťoviny nebo kontrastní barvy. Nejčastěji se legíny zdobí na lýtkách, v oblasti kolen nebo na boční straně stehen. V kurzu jsou i pestrobarevné legíny, ke kterým se rozhodně nemusíte bát obléknout vzorovaný nebo jinak barevný vršek. Letošní trojice nejoblíbenějších barev je jasná  tyrkysová, růžová a neonově zelená!

V aktuální sezóně se klade důraz i na kreativně řešené sportovní podprsenky, které zdobí například šněrování, zipy nebo ramínka rozdělená na několik tenkých pásků. Čím víc bude stylová podprsenka vykukovat ze sportovního tílka či trička, tím lépe! 

...Autor: Pinterest

Tip redakce: Až do 29. října můžete na území Čech, Moravy i Slovenska hledat takzvaný Craftovník unikátní strom, který místo ovoce plodí funkční trička Craft. Každé pondělí se na www.craftovnik.cz dozvíte, které stromy budou na konci daného týdne připraveny k očesání. Na webových stránkách se budou postupně objevovat informace, indicie a nápovědy, které vám napoví, kde strom najít. Některý bude pohodlně na dosah, nalezení jiného bude složitější. K některému dojdete procházkou, k jinému poběžíte nebo pojede na kole. Tak hodně štěstí!

Jak si vybrat správnou sportovní podprsenku:

Sportovní podprsenka: Roli hrají především materiály

Inspirujte se v naší fotogalerii:

Fotogalerie

28 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek
Další příběhy