Těžké časy podle horoskopu: Kdo tiše trpí a kdo se chová příšerně k ostatním?

31. května 2019 • 06:00
 • Těžké časy podle horoskopu: Kdo tiše trpí a kdo se chová příšerně k ostatním?

  S krizí a těžkými chvílemi se každý z nás vyrovnává po svém. Někdo si trápení nechává pro sebe, jiný to dává svému okolí pořádně "sežrat". Pokud věříte, že vaši povahu ovlivňuje datum narození, určitě vás bude zajímat, jak na tom jste podle horoskopu. Co říká o překonávání překážek vaše znamení zvěrokruhu?

  Beran

  2801100:gallery:true:trueAčkoliv je Beran povahou spíše optimista, pokud se objeví nějaká překážka, jde okamžitě ke dnu. V takové chvíli vidí svět katastroficky, takže se může stát, že se „vylije dítě i s vaničkou“ a kvůli nepodstatnému přešlápnutí zmaří i to, co by mohlo být ve finále dobré.

 • Býk

  2801098:gallery:true:trueJe téměř nemožné dostat Býka zase nahoru, pokud má svoje temné období. Jakmile cítí, že nemají žádnou naději, upadnou do depresí. Ano, naděje je to, co je udržuje naživu, a nedostatek naděje je vstupenka k depresím a totálnímu zničení. Je nutné hledat nějaké rozptýlení, které by je dostalo z černé díry.

 • Blíženci

  2801088:gallery:true:trueBlíženci mají tendenci temným myšlenkám a situacím podlehnout velmi rychle. U nich je to dokonce rezignace a beznaděj, které je provázejí po celý jejich život. Blíženci jsou pesimisté, kteří moc krizím neumí čelit. A i když se dokážou smát, jsou to spíše „slzy klauna“ a pod maskou smíchu bojují se světem kolem nich.

 • Rak

  2801106:gallery:true:trueRaci obvykle během krize a v těžkých chvílích zahořknou. Začnou sice bojovat s dobrými úmysly, ale jakmile se nedaří, začnou ztrácet svoji víru a stávají se nerozumnými. Raci chtějí být šťastní, a pokud si ostatní všimnou, že nejsou, začne je to děsit a mohou upadnout do prázdnoty.

 • Lev

  2801101:gallery:true:trueS takovým optimismem, jaký Lvi mají, by se mohlo zdát, že právě oni jsou schopni poměrně dobře čelit všem bouřím, které se kolem nich přeženou. Bohužel to ale není tak docela pravda. Lvi jsou citliví na všechna vybočení z normálu a krize, takže jakmile získají pocit, že selhali, je zle. I Lvi propadnou čas od času zoufalství.

 • Panna

  2801102:gallery:true:truePanny krize a těžké chvíle nezvládají moc dobře. Dokážou se dostat během chvíle z dobré nálady do špatné. Nejsou moc schopné represe a během krize se musí snažit dostat svou bolest ven z těla. Jejich povaha jim ale umožňuje, aby to zvládaly díky své schopnosti vše analyzovat.

   

 • Váhy

  2801099:gallery:true:trueVáhy v těžkých dobách tiše trpí, proto je pro ně temnota velmi drsná. Vyhýbají se konfrontacím za každou cenu, nemluví a neříkají, co se jim honí hlavou. To jim samozřejmě nedělá ani trochu dobře. Lži je zneklidňují a naplňují úzkostí. Váhy jsou úzkostlivé typy a právě to, že drží emoce na uzdě, je činí zranitelnými.

 • Štír

  2801097:gallery:true:trueŠtíři se narodili v temnotě a mají tendenci v ní zůstat celý život. Ovšem na rozdíl od jiných si Štíři vezmou temnotu za svou a přimějí ji, aby fungovala v jejich prospěch. To ovšem neznamená, že si neuvědomují, že i temnota má svoje nevýhody. Jsou ale schopní zvládat krize a některé tyhle dovednosti zahrnují i špatné zacházení s ostatními lidmi. Když se chovají hnusně k jiným, zmírňuje to jejich vlastní bolest.

 • Střelec

  2801096:gallery:true:trueStřelci patří k nejoptimističtějším znamením zvěrokruhu. Jsou také tak trochu snílci, kteří netuší, co dělat, pokud přijdou deprese a těžké chvíle. Nejsou zvyklí na tvrdou realitu světa, takže pokud je něco těžce zasáhne, nemají ani zdání, co dělat. Musí vystoupit z jednoho ze svých neviditelných světů a postavit se realitě čelem. Jinak podlehnou smutku a zoufalství.

   

 • Kozoroh

  2801120:gallery:true:trueKozorozi se narodili jako depresivní lidé a každý den tráví uvnitř tmy. Ať dělají cokoli, vždycky se snaží, aby nebylo nic zmařeno. Kozorozi jsou stateční hráči a hrají svůj život většinou brilantně. Bohužel temné stránky jsou jim blízké a když se v nich ocitnou, velmi je to vyčerpá. Stačí ovšem nějaký čas, aby se z toho dostali, a oni to zvládnou.

 • Vodnář

  2801095:gallery:true:trueBohužel, Vodnáři se cítí naprosto uboze, jakmile se dostanou do nějaké těžké situace. Vodnáři mají totiž sklony k depresím, takže téměř pořád jsou na pokraji nervového zhroucení. Zároveň jsou to lidé, kteří ostatní drží a ukazují cestu ven, ovšem sami se z vody nedokážou vyhrabat. Jsou to takoví velcí klauni, kteří potřebují čas, aby se vyrovnali s tím, co je potkalo. Jakmile ale nejdou věci podle jejich plánu, je to pro ně rána.

   

 • Ryby

  2801094:gallery:true:trueRyby jsou v jádru nervní typy, které procházejí nekonečnou existenční krizí. Jsou přirozeně sklíčené téměř ze všeho, co je potká, takže upadají snadno do depresí. U nich funguje život jako domino efekt. Jedna věc se pokazí a za pár dní si všimnou dalších detailů, které se následně taky rozbijí. Je těžké vytáhnout je zase nahoru, ovšem Ryby potřebují někoho, kdo jim bude říkat, že situace, jichž se bojí, vlastně nic neznamenají. Když takovou osobu nemají, skončí doma na gauči a budou plakat nad sebou samými.

   

Autor: aši
Klíčová slova:  horoskop
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy