Sportovní výbava na léto. Vyrazte na běh, brusle i do vody stylově

Kdy jindy než v létě se do sportování pořádně obout. Jeden miluje běh, jiný turistiku s batohem na zádech a vodní živlové nevystoupí z lodi. Abyste si vaše oblíbené sporty užili, tréninkově se zlepšili, tak musíte mít pořádnou výbavu. Máme pro vás inspiraci. Možná vám ještě přeci jen něco chybí.

Dle výzkumů lidé v létě mnohem více sportují než kdy jindy, a to i ti, kteří velkému zadýchání moc neholdují. K tomu, aby se vám dobře běhalo, pádlovalo a jezdilo, je potřeba správné vybavení, které vám zajistí radost z pohybu, bezpečí, lepší výsledky, a to vše ve stylovém odění.

S létem stoupá touha vyrazit do přírody. A protože v letošním létě hrozí, že možnosti cestování budou omezené, třeba vám probleskla hlavou myšlenka vyrazit za dobrodružstvím v podobě kempování. A i na to byste měli být připravení. Máte si na čem uvařit oběd? A co letní, ale hřejivou bundu na večer?

Možná, že jste se odhodlali vyzkoušet nové sporty. Proč ne? Co vyzkoušet skvělý spalovač kalorií a perfektní způsob na formování hýždí v podobě inline bruslí? Nebo posílit celé tělo, a hlavně paže na paddleboardu?

Ať se rozhodnete pro jakoukoliv sportovní aktivitu, užívejte si ji, buďte stylová a nezapomeňte vše zdokumentovat.

A teď už jen vybírejte ve fotogalerii, co potřebujete.