Která znamení zvěrokruhu mají zlaté ručičky?

Která znamení zvěrokruhu mají zlaté ručičky? Zdroj: iStock.com

Šikulové horoskopu: Tahle znamení si pořiďte domů, mají v sobě kutila!

Sehnat schopného řemeslníka za slušné peníze není žádný med, proto je ideální se s nějakým spřátelit – nebo si ho k sobě rovnou nastěhovat! Někteří lidé jsou od přírody nadaní kutilové a podle YouTube návodu si dokážou nastudovat prakticky cokoli – třeba jak se lepí tapety, pokládá podlaha nebo vyčistí dřez. Která znamení zvěrokruhu mají doslova zlaté ručičky?

Panna

Dalo by se říci, že Panny ztělesňují píseň Fix You od Coldplay. Jsou největšími experty na opravy kolem domu i v něm. Panně vládne Merkur – planeta komunikačních a technických dovedností – a proto tohle proměnlivé zemské znamení nachází útěchu v sestavování věcí. Panny nejsou nikdy v klidu, dokud vše není na svém místě. Jakmile začnou s nějakou domácí prací, dokončí ji, i kdyby měly nastudovat desítky návodů na internetu.

TIP NA VIDEO: Velký horoskop lásky na léto 2022

Video placeholde

Kdo je ještě šikula od přírody? Článek pokračuje na další straně. >>>

Pokračování 2 / 5

Vodnář

Vodnáři jsou některými astrology v žertu nazýváni „zimními Pannami“, což znamená, že podobně jako Panny mají rádi pořádek a čistotu, jsou šetrní a také trpěliví. To vše potřebuje člověk k tomu, aby si opatřil matice, šrouby nebo kladivo a aby mohl něco v domě opravit. Spousta lidí možná sní o tom, že si vlastníma rukama přestaví celý domov k obrazu svému, ale jen Vodnáři jsou dostatečně tvrdohlaví, aby takové sny skutečně naplnili. Chcete mít po boku šikovného partnera či partnerku? Zvolte Vodnáře a nebudete litovat.

Pokračování 3 / 5

Rak

Láska Raků k opravování věcí v domě nevychází ani tak z konkrétní technické zdatnosti, jako spíše z touhy cítit propojení se svým prostorem. Pokud Rak po dešti vidí, že je okno v kuchyni špinavé, nebude se ani na okamžik rozmýšlet a hned se pustí do mytí. Bez mrknutí oka stráví den uklízením, aby byl všude pořádek. Raci milují svůj domov a chtějí se ve něm cítit dobře. Proto jsou iniciativní, pokud jde o úklid, opravy, rekonstrukce i domácí práce, které nikdo jiný nechce dělat.

Která znamení zvěrokruhu mají naopak obě ruce levé? To se dozvíte v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 4 / 5

Ryby

Přestože jsou Ryby podnikavé, vyhýbají se jako čert kříži všemu, co je potřeba doma udělat a vyžaduje to manuální práci. Ryby jsou snílci, kteří lítají v oblacích, takže když čelí něčemu specifickému a konkrétnímu – jako jsou například pokyny k nábytku IKEA – jejich mozek kolabuje. Potřebujete sestavit novou skříňku? Určitě nevolejte na pomoc Rybu. Nakonec totiž budete muset zavolat ještě Pannu, aby vše dala do pořádku. Ryby jsou nicméně úžasnými pomocníky a podavači nářadí.

Pokračování 5 / 5

Lev

Lvi nesnášejí všechny činnosti kolem domu. Ne že by byli vyloženě nešikovní, ale pracovat rukama je pro ně prostě nuda. Lva spíše přistihnete, jak si najímá hodinového manžela nebo manželku a dává jim vydatné spropitné (a ještě jim u toho připraví občerstvení), než by strávil hodiny hledáním návodu, jak zavěsit police nad pracovní stůl. Pokud patříte k lidem, kteří nenávidí manuální práce, rozhodně si ovšem od svého přítele Lva nechte někoho doporučit. Bude to zlatý tip!