Říjen nabitý akcemi. Designblok, konference pro ženy a Signal festival

Jakmile se uklidnilo září, kdy jsme se musely adaptovat po dovolené na školní rok a zvyknout si na nový režim, přichází pěkně dlouhý a nabitý říjen. Jednatřicet podzimních dní si můžete zpříjemnit na některé z těchto skvělých akcí, kde nasbíráte spousty inspirace a energie pustit se do něčeho nového.

Milujete umění? Lákají vás procházky večerní Prahou? Potřebujete nakopnout sebevědomí? Sdílet zkušenosti z oblasti podnikání a práce? Nebo se jen tak něco nového dozvědět, potkat nové lidi a strávit čas v příjemné společnosti? Tak to musíte vyrazit na tyhle akce. My si je do diáře píšeme červeně.

Signal festival 2018

Kdy? 11. 10. – 14. 10. 2018

Kde? Po celé Praze

Festival Signal

Kdo jednou tenhle festival světla a technologií v Praze zažil, už se po jeho skončení těší na další ročník. Klasické večerní procházky Prahou za světla pouličních lamp jsou vždy skvělé, ale co takhle pořádné světlo, barevné, blikající a vždy s nějakým chytrým nápadem. Budete ohromeni. Letos na vás čeká 20 instalací a nově i v Karlíně. Neminou nás témata k výročí sta let republiky. Samozřejmý je i doprovodný program. Stejně jako loni se můžete mrknout i na vnitřní instalace, jen je potřeba si zakoupit lístek do Galerijní zóny. Stáhněte si mapu instalací a vyrazte se svařákem v ruce na Staroměstské náměstí, Ovocný trh, ke Klementinu, do Karlína… kam vás nohy zavedou.