Která znamení se točí v kruhu se svými bývalými partnery?

Která znamení se točí v kruhu se svými bývalými partnery? Zdroj: iStock.com

Red flags je nezastaví. Která znamení zvěrokruhu se neustále vracejí ke svým ex?

Podle horoskopu existují tři znamení, která často uvíznou v „on-again, off-again“ vztazích a svým expartnerům ráda dávají druhou šanci... a pak třetí a čtvrtou. Po rozchodu se snaží jít dál, ale pokud potkají svého bývalého či svou bývalou, často se k nim vrátí a točí se v kolotoči rozchodů a setkání. Málokdy jsou tito lidé ovšem v pasti opakujících se vztahů šťastní. Kterých znamení se to nejčastěji týká?

Beran

Lidé ve znamení Berana jsou silní, odvážní, stateční a nebojí se riskovat. Když se pro něco rozhodnou, ihned konají. Dejme si příklad: pokud ostatní uvažují o tom, že pošlou zprávu svému bývalému, Beran to už dávno udělal. Nakonec ale skončí ve vyčerpávajícím kolotoči, který mu rozhodně spokojené partnerství nepřinese. Milí Berani, nenechte se ovládat fyzickými pudy, zastavte se a nejprve popřemýšlejte, co skutečně v lásce a životě chcete – a teprve pak jednejte.

TIP NA VIDEO: Co vaše znamení čeká v lásce do konce roku 2023?

Video placeholde

Beran
Beran | Zdroj: iStock

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 3

Váhy

Tomuto vzdušnému znamení velmi záleží na partnerském vztahu, často proto dává druhé šance v naději, že se jeho protějšek polepšil. Vždy se snaží zjistit, co bylo před rozchodem špatně, a proto to chtějí zkusit ještě jednou. Kromě toho Váhy, které milují společnost, také nesnášejí samotu. Pokud tedy chcete tento koloběh zastavit, začněte chodit s lidmi, kteří jsou více uzemnění a kteří si budou vážit vaší přirozenosti.

Váhy
Váhy | Zdroj: iStock

Pokračování 3 / 3

Blíženci

Blíženci jsou přizpůsobiví, flexibilní a otevření. Jejich vztahové konflikty a rozchody tak budou spíš situační než trvalé. Místo toho, aby svého bývalého partnera zcela odstřihli od svého života, raději se vrátí k minulosti a budou zvažovat, zda se jejich partner změnil. Díky tomu mají tendenci upadat do on-again, off-again vztahů. Není pro ně problém být ve vztahu a pak zas nebýt, adaptují se. Otázkou je, zda jim to přináší něco pozitivního.

Blíženci
Blíženci | Zdroj: iStock