Po čem skutečně touží vaše srdce? Vypočítejte si ze svého jména!

20. ledna 2020 • 06:00
 • Po čem skutečně touží vaše srdce? Vypočítejte si ze svého jména!

  Numerologie napoví mnohé o vašem životě i o tom, kudy byste se měli ubírat. Číslo srdce je hnací silou vašich přání, snů, aktivit a také tužeb. Je to všechno, co zahrnuje všechny oblasti vašeho života a vaši identitu. A můžeme si ho snadno vypočítat podle písmen obsažených v našem rodném jménu.

  Jak postupovat? Počítejte podle tabulky

   

  Autor: archiv

  Řekněme, že se jmenujete Alice Malá. Podívejte se na tabulku a vezměte si všechny samohlásky ze svého jména a z příjmení. Pak přiřaďte jednotlivá písmena k číslicím a sčítejte, dokud vám nezůstane jedna číslice (kromě 10, 11 a 13, to jsou takzvaná hlavní čísla, která se dále nerozkládají). A+I+E+A+A=1+9+5+1+1=17=1+7=8. Vaše intimní číslo neboli číslo srdce je osmička. Co znamenají jednotlivá čísla?

   

 • Číslo 1: Nezávislost

  Autor: iStock

  Potřeba, která vás vede, je nezávislost. Přejete si vyjádřit svou individualitu, vymýšlet a být jedineční, plní vášně a impulzivity.

 • Číslo 2: Touha konat dobro

  Autor: iStock

  Vaše srdce touží nechat svůj otisk prstu v tomto vesmíru skrze skutky a činy. Umíte se vcítit do ostatních lidí, pracujete s nimi jako tým a neustále se soustředíte na vytváření věcí pro větší dobro.

   

 • Číslo 3: Kreativita

  Autor: iStock

  Jste poháněni kreativitou a vášní. Jste optimista a máte sociální cítění, vyjadřujete se obvykle prostřednictvím kreativních aktivit. Hledáte hluboké myšlenky a emocionální spojení, abyste přežili. Máte ale tendenci se rozptylovat a zbytečně plýtvat energií.

 • Číslo 4: Zkoumání nových možností

  Autor: iStock

  Jste praktický a disciplinovaný člověk, který má rád pořádek na tomto světě. Váš smysl pro logiku vás udržuje při zemi a zároveň vám ale nebrání zkoumat nové možnosti.

   

 • Číslo 5: Dobrodružství

  Autor: iStock

  Jste bezstarostná duše, která neustále hledá dobrodružství. Přejete si život plný vzrušení. Díky vaší kreativitě, přizpůsobivosti a všestrannosti se cítíte někdy doslova přidušení běžnou rutinou. Vaše srdce touží po svobodě.

 • Číslo 6: Snaha pomáhat

  Autor: iStock

  Vždy se snažíte pomáhat ostatním kolem sebe, proto je uzdravování vaší vrozenou povahovou vlastností. Vaše štědrost a zapojování do života druhých lidí vám někdy můžou přinést újmu. Nezapomínejte nejdřív uzdravit sami sebe, pak teprve ty druhé. Jedině tak můžete  využít naplno svůj potenciál.

 • Číslo 7: Učení

  Autor: iStock

  Vaše největší touha je učit se a získávat moudrost věděním a zkušenostmi. Kromě znalostí vás baví také sdílení všeho s ostatními lidmi. Pozor ale, když budete až moc přemýšlet, mohou se objevit úzkosti nebo stres.

   

 • Číslo 8: Vůdcovství

  Autor: iStock

  Narodili jste se, abyste vedli. Toužíte po moci a po tom, abyste pomáhali či rozhodovali. Když se budete těšit záři reflektorů, měli byste mít ale na paměti, že vaše touha z vás může udělat inspirujícího nebo dominujícího člověka. Pokora je něco, co se musíte naučit, abyste udrželi svou energii v pozitivním stavu.

 • Číslo 9: Uzdravovat svět

  Autor: iStock

  Vždy se obáváte o blaho této planety, jejího prostředí a jejích obyvatel. Snažíte se pomáhat ostatním v uzdravování. Jste intuitivní a máte vztah k přírodě. Díky soucitu ke všem získáváte hnací sílu, která vám vše vrátí. Snažte se využít svůj potenciál přesvědčit druhé a pečujte o planetu.

 • Číslo 10: Porozumění

  Autor: iStock

  Jste intuitivní a dobře chápete vesmír. Vaše srdce touží dosáhnou toho, abyste lépe a hlouběji porozuměli sobě i světu kolem vás. Jste velmi duchovně založení. Pokud se rovnováha naruší, budete nervózní.

 • Číslo 11: Vytvářet lepší svět

  Autor: iStock

  Jste učitel, který touží vést všechny ostatní k tomu, jak z nich získat to nejlepší a učinit svět lepším místem. Vaše inteligence a potřeba stability ve všech sférách života vám pomohou ve vašem účelu. Můžete být ale někdy příliš dominantní, což blokuje vaši pozitivní energii.

 • Číslo 13: Duchovní vylepšení

  Autor: iStock

  Snažíte se, aby lidstvo bylo duchovně výš. Než kážete, vždy se snažíte nejprve porozumět. Vaším jediným cílem v životě je vést ostatní a pomáhat jim, aby se rozvíjeli především duchovně.

Autor: aši
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy