Objevte své vnitřní zvíře: Jste Lev, Opice, Želva, nebo Žirafa?

Najděte svůj osobní zvířecí archetyp v našem přehledu inspirovaném typologií podle Carla Junga a osobnostního testu Katharine Briggs a Isabel Myers. A nenechte se zmást, každý ze čtyř zvířecích typů se může projevovat jako introvert i extrovert, může být inteligentní i méně inteligentní, temperamentní i uzavřený. Co je vám nejbližší, lev, opice, želva, nebo žirafa?

Lev

PRAKTICKÝ OPTIMISTA

Nepředstavujte si strašlivého krále zvířat. Nicméně pokud je Lvu v životě přidělena vůdčí role, zhostí se jí s úspěchem, protože je bystrý, pohotový a schopný.

Lidé typu Lva vyhledávají nové zážitky a dobrodružství, rychle se umějí zorientovat, zachovají klid, když se věci nevyvíjejí podle plánu. Pozorně sledují své okolí a baví je na ně reagovat, snadno se přizpůsobují změnám. Nikdo jim nemusí vysvětlovat, co je mindfulness, protože nežijí ve své hlavě, skutečně umějí žít přítomným okamžikem a užívat si ho všemi smysly.

Ano, Lvi jsou také velmi smyslní, rádi si vychutnávají dobré jídlo i sex, jsou manuálně zruční a různé druhy sportů jim nejsou cizí. Protože se dobře cítí ve svém těle, není pro ně problém pohybovat se ladně a vypadat elegantně. Lev nebývá velký řečník a myslitel, spíše šikovný řemeslník nebo praktický manažer, který si vždycky ví rady.

Jsou spontánní a přísná firemní hierarchie jim nic moc neříká, stejně jako podrobné itineráře nebo jízdní řády. Život si moc neplánují, prostě ho žijí. A berou ho takový, jaký je.

Příklady Lvů: Indiana Jones, Harry Potter, Amelia Earhart

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>