Nový videoblog Báry Šťastné! Deset tipů, jak oslavit Valentýna bez kýče!

Jak slavíte Valentýna? Kupujete plyšáky, píšete zamilované valentýnky, čekáte od svých partnerů romantická gesta? Nebo vám všudypřítomná růžová a čokoládová srdce tak trochu lezou na nervy? Šéfredaktorka Mojí psychologie Bára Šťastná přichází s originálními nápady, jak celý svátek zamilovaných pojmout!

Ať už považujete Valentýna za importovaný svátek a oslavu komerce nebo ne, udělat svému milému radost vždycky stojí za to. A nemusí to být zrovna 14. února a rozhodně to nemusí být prostřednictvím čokoládového srdce nebo barevného spodního prádla.

Šéfredaktorka Mojí psychologie Bára Šťastná přichází na svém blogu s originálními nápady, jak Valentýna pojmout bez kýče! Podívejte se na ně na jejím videoblogu a uvidíte, že s Bárou budete "o deset procent šťastnější"!

Zajímá vás olympiáda a hokej? Kompletní program turnaje najdete zde.

Plánujete svatbu? Všechno, co potřebujete, najdete v našem speciálu Dokonalá svatba. Tipy na nejkrásnější místa na obřad, přehledný harmonogram, kdy a co zařídit, nejnovější trendy přímo z přehlídek, tipy na šaty, účesy, nejkrásnější květiny nebo dorty, zkrátka vše, co potřebujete pro plánování Dokonalé svatby!