Nový videoblog Báry Šťastné! Deset tipů, jak oslavit Valentýna bez kýče!

13. února 2018
1080p720p360p
Videoblog Báry Šťastné: Jak oslavit Valentýna, aby to nebyl kýč? • Zdroj: CNCenter

Jak slavíte Valentýna? Kupujete plyšáky, píšete zamilované valentýnky, čekáte od svých partnerů romantická gesta? Nebo vám všudypřítomná růžová a čokoládová srdce tak trochu lezou na nervy? Šéfredaktorka Mojí psychologie Bára Šťastná přichází s originálními nápady, jak celý svátek zamilovaných pojmout!

Ať už považujete Valentýna za importovaný svátek a oslavu komerce nebo ne, udělat svému milému radost vždycky stojí za to. A nemusí to být zrovna 14. února a rozhodně to nemusí být prostřednictvím čokoládového srdce nebo barevného spodního prádla.

Šéfredaktorka Mojí psychologie Bára Šťastná přichází na svém blogu s originálními nápady, jak Valentýna pojmout bez kýče! Podívejte se na ně na jejím videoblogu a uvidíte, že s Bárou budete "o deset procent šťastnější"!

1080p 720p 360p
Videoblog Báry Šťastné: Jak oslavit Valentýna, aby to nebyl kýč?

 

Zajímá vás olympiáda a hokej? Kompletní program turnaje najdete zde.

Plánujete svatbu? Všechno, co potřebujete, najdete v našem speciálu Dokonalá svatba. Tipy na nejkrásnější místa na obřad, přehledný harmonogram, kdy a co zařídit, nejnovější trendy přímo z přehlídek, tipy na šaty, účesy, nejkrásnější květiny nebo dorty, zkrátka vše, co potřebujete pro plánování Dokonalé svatby!

Jdi na homepageZpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy