Máte karmický dluh? Odhalte ho a napravte chyby z minulých životů!

Karma je vlastně zákon příčiny a následků. To, co jste v minulosti vytvořili – dobré či zlé – vrací se k vám zpět. K nápravě chyb z minulých životů můžete přijmout i další zátěže a tomu se v numerologii říká karmický dluh. Ten představují čísla 13, 14, 16 a 19. Záleží ale taky na tom, kde se tahle čísla nacházejí ve vašem životě.

Jak zjistíte, zda máte karmický dluh? Podle data narození a také podle vašeho jména. Kromě výpočtu životního čísla (čísla osudu) si musíte vypočítat svoje osobnostní číslo (vypočítá se ze všech písmen obsažených ve jméně) a také číslo touhy srdce (vypočítá se ze všech samohlásek ve jméně).

To vypočítáte podle speciální tabulky, v níž se k písmenům abecedy přiřazují číslice od 1 do 9. Jestli číslo karmického dluhu představuje zároveň vaše životní číslo, bude vás pronásledovat nepřetržitě. Jestli je číslo karmického dluhu totožné s číslem srdce, budete mít v životě tendenci dělat chybná rozhodnutí. Pokud je pak číslo karmického dluhu stejné, jako je vaše osobnostní číslo, pak to pocítíte v oblasti zdraví a v sociálních interakcích.

Článek pokračuje na další kapitole. >>>