.

. Zdroj: © Walt Disney Pictures

Červencové filmové premiéry: Pokračování Spider-Mana a nový Lví král!

Co nám v červenci nabídnou filmová plátna? Vybrali jsme pro vás šestici filmů, ze kterých si rozhodně vyberete, když se budete chtít jít zchladit do kina se svým protějškem i s dětmi.

Film: Srážka s láskou

Premiéra: 4. července

Žánr: romantická komedie

Režie: Jonathan Levine

Charlotte Field v podání božské Charlize Theron je jednou z nejvlivnějších žen světa. Je chytrá, rafinovaná, krásná a uznávaná. Všechno má dokonale pod kontrolou, tedy do té doby, než se objeví Fred Flarsky (Seth Rogan) – zábavný novinář a hipster, který byl do ní jako malý platonicky zamilovaný. Ve chvíli, kdy se po letech znovu potkají, se zrovna Charlotte připravuje na prezidentskou kandidaturu a vybere si ho jako tvůrce svých projevů. Netrvá to dlouho a mezi těmito naprosto odlišnými osobami to začne pořádně jiskřit. Na tuhle Pretty Woman naruby si rozhodně zajděte!

filmy
filmy | Zdroj: © Lionsgate

Film: Spider-Man: Daleko od domova

Premiéra: 4. července

Žánr: akční sci-fi

Režie: Jon Watts

Marvel nezahálí, a tak nám hned po Avengers: Endgame servíruje další pokračování Spider-Mana. Mladý Peter Parker (Tom Holand) se tentokrát vydává se svými přáteli Nedem a MJ na prázdniny do Evropy odpočinout si od superhrdinství. Ale úplně se mu tento plán nevydaří, protože se setká s agentem Nickem Furym (Samuel L. Jackson), který ho požádá, aby společně pátrali po elementálech, kteří útočí na starý kontinent.

filmy
filmy | Zdroj: © Sony Pictures

Film: Mrtví neumírají

Premiéra: 4. července

Žánr: hororová komedie

Režie: Jim Jarmusch

V americkém městečku Centerville tak trochu „chcípl pes". Místní stárnoucí šerif Robertson (Bill Murray) už netrpělivě odpočítává dny do důchodu. Jeho mladý kolega Peterson (Adam Driver) je naopak maximálně natěšený na nějaké pořádné vyšetřování. A k tomu se dostane brzy, když pozná, že smrt dvou místních žen mají na svědomí zombíci. V městečku se brzy začnou odehrávat podivné věci. Do pohřebního ústavu nastoupí podivná žena se samurajským mečem (Tilda Swinton), slunce přestane zapadat, kdy má, a rastistický farmář Miller (Steve Buscemi) záhadně přichází o svůj dobytek. Herecky nabitou hororovou komedii ve stylu Zombielandu si nemůžete nechat ujít!

filmy
filmy | Zdroj: © Focus Features

Film: Late Night

Premiéra: 11. července

Žánr: komediální drama

Režie: Nisha Ganatra

Katherine Newbury je úspěšná moderátorka talk show, která je ovšem obviňovaná z toho, že nenávidí ženy. Svou reputaci i celou show, které rapidně klesá sledovanost, se pokusí zachránit tím, že do svého mužského týmu scénáristů přijme nezkušenou Molly. Ta se rozhodne dokázat, že si svou práci opravdu zaslouží. Brzy tak dosáhne mnohem větších změn, než si sama kdy představovala. A třeba najde i lásku!

filmy
filmy | Zdroj: © FilmNation Entertainment

Film: Kořist

Premiéra: 11. července

Žánr: horor

Režie: Alexandre Aja

Na Floridu se žene nejničivější hurikán za poslední desítky let a nadějná plavkyně Haley Keller se nemůže dovolat svému otci, který měl být už dávno evakuovaný v bezpečí. Rozhodne se i přes všechny výstrahy jet do domu svého otce, kde ho najde v částěčně zatopeném sklepě v bezvědomí. Jenže tam nejsou sami. Stoupající hladina totiž rozšířila loviště zdejších aligátorů, kteří jsou extrémně hladoví. Hurikán udeřil naplno, sklep se plní vodou a Haley musí najít způsob, jak se ze zdánlivě bezvýchodné situace dostat a přežít.

filmy
filmy | Zdroj: © Paramount Pictures

Film: Lví král

Premiéra: 18. července

Žánr: animovaný, dobrodružný

Režie: Jon Favreau

Příběh lvího krále se konečně dočkal nového zpracování, kterého se ujal režisér Jon Favreau, který stojí také za novou Knihou džunglí. Příběh začíná narozením budoucího panovníka všech zvířat – malého lvího prince Simby. Ten nadevše miluje svého otce, lvího krále Mufasu, a připravuje se na svou budoucí vládu. Ale ne všichni jsou ze svého budoucího krále nadšení. Mufasův bratr Scar, který byl původním dědicem trůnu, má plán, jak se Simby zbavit. Po několika nedorozuměních a tragické nehodě skončí nevinný Simba ve vyhnanství. S pomocí dvou nových přátel se pokusí dospět a bojovat o místo, které je mu souzeno.

.
. | Zdroj: © Walt Disney Pictures

Jaké jsou nejlepší komedie roku 2019? Čtěte zde.

Doporučujeme

Načíst další články