Ikonické filmové a seriálové dvojice, které se ve skutečnosti vůbec neměly v lásce! | Ženy.cz
 


Ikonické filmové a seriálové dvojice, které se ve skutečnosti vůbec neměly v lásce!

31. května 2019 • 06:00
 • Ikonické filmové a seriálové dvojice, které se ve skutečnosti vůbec neměly v lásce!

  V oblíbených filmech a seriálech byli nerozluční, ale jakmile se vypnuly kamery a zhasla světla, šli si každý po svém a dokonce i občas vjeli do vlasů. Které herecké dvojice se ve skutečnosti neměly během natáčení příliš rády? Možná vás to překvapí!

  Lauren Graham & Scott Patterson

  Lorelai a Luke – nerozlučná dvojka z kultovního seriálu Gilmorova děvčata, mezi kterou fungovala neuvěřitelná chemie. Ovšem jen tehdy, když padla klapka. Ve skutečnosti si k sobě prý ani za dlouhé roky natáčení nenašli cestu a nikdy se z nich nestali přátelé.

  Gilmorova děvčata Gilmorova děvčata Autor: profimedia.cz

  Článek pokračuje na další stránce >>

 • Claire Danes & Leonardo DiCaprio

  Ani proslulá láska mezi Romeem a Julií neprolomila ledy mezi hlavními protagonisty tohoto ikonického filmového zpracování. Leonardo DiCaprio si prý dokonce tvůrce snímku dobíral, že vybrali pro roli Julie zrovna Claire Danes, a ta si to samozřejmě nenechala líbit. V té době ovšem byli oba hodně mladí, takže třeba platilo, že co se škádlívá, to se rádo mívá...

  Romeo a Julie Romeo a Julie Autor: profimedia.cz
 • Sarah Jessica Parker & Kim Cattrall

  Nerozlučné kamarádky? Pouze jako Carrie a Samantha! V osobním životě se herečky nikdy doopravdy nespřátelily. Dokonce proběhla světem zpráva, že třetí díl filmu Sex ve městě se točit nebude, právě kvůli dlouhodobému sporu obou protagonistek. 

  Sex ve městě Sex ve městě Autor: profimedia.cz
 • Ryan Gosling & Rachel McAdams

  V Zápisníku jedné lásky ztvárnili dvojici, která se stala naprosto legendární. Ovšem během natáčení rozhodně vztah těchto dvou herců nefungovat tak, jak si tvůrci představovali. Ryan prý dokonce po několika natáčecích dnech prosil režiséra, aby Rachel přeobsadil. Vzájemná nevraživost ovšem přerostla v lásku a tihle dva společně tvořili pár ještě několik let po dotočení snímku. 

  Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Autor: profimedia.cz
 • Jennifer Grey & Patrick Swayze

  Ano, ani tento filmový pár z Hříšného tance si v reálu příliš nesedl. Patrick ve své knize prozradil, že natáčení po boku Jennifer bylo občas složité. Přiznal, že když byli unavení nebo se jim dlouho nedařila nějaká scéna, docházelo mezi nimi k hádkám. Jennifer prý byla velmi náladová, někdy brečela, jindy se rozčilovala, pak se hned zase smála. V žádné přátelství tak pracovní vztah těchto dvou herců nikdy nepřerostl. Ale tu vzájemnou chemii zahráli dokonale!

  Hříšný tanec Hříšný tanec Autor: profimedia.cz
 • Blake Lively & Leighton Meester

  Ani na Upper East Side nebylo vše zalité sluncem! Představitelky nejlepších kamarádek Sereny a Blair po natáčení přiznaly, že ve skutečnosti mezi sebou žádný přátelský vztah nemají. Obě jsou ovšem profesionálky, a tak odváděly natolik dobrou práci, že vzájemné nesympatie diváci vůbec nepoznali. 

  Super Drbna Super Drbna Autor: profimedia.cz
 • Reese Witherspoon & Vince Vaughn

  Když společně natáčeli komedii Čtvery Vánoce, nebyl jejich vzájemný vztah podle tvůrců ideální. Nejčastější příčinou rozbrojů byl různorodý přístup k natáčení. Zatímco Reese chtěla poctivě zkoušet, Vince byl zastáncem improvizace. 

  Čtvery Vánoce Čtvery Vánoce Autor: profimedia.cz
 • Teri Hatcher & Marcia Cross

  A ani mezi Zoufalými manželkami to mimo kamery nefungovalo. Představitelka Susan Teri Hatcher prý byla odtažitá a odmítala s ostatními trávit čas mimo natáčení. Kvůli tomu se často dostávala do sporů s představitelkou Bree Marciou Cross.  

  Zoufalé manželky Zoufalé manželky Autor: profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy