Přátelé i mimo filmová plátna: Kteří herci a herečky jsou nerozlučná dvojka? | Ženy.cz
 


Přátelé i mimo filmová plátna: Kteří herci a herečky jsou nerozlučná dvojka?

28. června 2019 • 06:00
 • Kamarádi na filmovém plátně i ve skutečnosti? Ano! Věděly jste o přátelstvích těchto slavných hereček a herců?

  Rihanna & Cara Delevingne

  Zpěvačka Rihanna a modelka Cara Delevingne si spolu před dvěma lety zahrály ve sci-fi filmu Valerian a město tisíce planet. Poprvé se ovšem potkaly už pět let před samotným natáčením. Rihanna prý přišla k Caře, plácla ji po zadku a pak už celý večírek strávily společně. Obě přiznávají, že mají velmi nabitý program, takže na osobní setkání jim v poslední době nezbývá čas. Ale často si volají, společně se radí a podporují se. 

  Rihanna & Cara Delevingne Rihanna & Cara Delevingne Autor: profimedia.cz

  Článek pokračuje na další stránce >>

 • Leonardo DiCaprio & Tobey Maguire

  Tito dva skvělí herci se poprvé ve stejném snímku potkali v roce 2013. Před natáčením Velkého Gatsbyho se ovšem znali už velmi dlouho a byli blízcí přátelé. Seznámili se totiž už v 90. letech na jednom z filmových konkurzů, dali se do řeči a od té doby jsou z nich přátelé. Občas si lidé dělají legraci, že je to Leonardův nejdelší vztah vůbec. 

  Leonardo DiCaprio & Tobey Maguire Leonardo DiCaprio & Tobey Maguire Autor: profimedia.cz
 • Jennifer Aniston & Jason Bateman

  Jennifer a Jason si společně zahráli už v pěti filmech! Přátelský vztah udržují i mimo natáčení. Jennifer prohlásila, že jednak je jeden z nejkrásnějších mužů a za druhé je s ním obrovská legrace. Pokaždé, když se sejdou, má prý druhý den namožené břicho od smíchu. 

  Jennifer Aniston & Jason Bateman Jennifer Aniston & Jason Bateman Autor: profimedia.cz
 • Salma Hayek & Penélope Cruz

  Salma a Penélope se přátelí už více než dvacet let. Mají dokonce společnou přezdívku – huevos (vejce). V roce 2006 si společně zahrály hlavní role v mexicko-francouzském westernu Sexy Pistols. 

  Salma Hayek & Penélope Cruz Salma Hayek & Penélope Cruz Autor: profimedia.cz
 • Cameron Diaz & Drew Barrymore

  Když se seznámily, bylo Drew čtrnáct a Cameron šestnáct let. Příležitost zahrát si spolu ve filmu ovšem získaly až o dvanáct let později, když se ještě s Lucy Liu proměnily v Charlieho andílky. Jejich přátelství trvá již třicet let, a přestože se Cameron rozhodla ukončit hereckou kariéru, stále se společně scházejí na večeře, chodí nakupovat a jezdí spolu dokonce i na dovolené.

  Cameron Diaz & Drew Barrymore Cameron Diaz & Drew Barrymore Autor: profimedia.cz
 • Naomi Watts & Nicole Kidman

  Naomi a Nicole se přátelí už dvacet pět let! Ale ve společném filmu se potkaly jen jednou. Bylo to v roce 1991 v romantickém dramatu Flirtování. Obě popisují svůj přátelský vztah jako velmi pevný a vzácný. Nicole Kidman jednou řekla, že obzvláště mezi herečkami je takové přátelství velmi nevšední a že je na jejich vzájemný vztah velmi pyšná. 

  Naomi Watts & Nicole Kidman Naomi Watts & Nicole Kidman Autor: profimedia.cz
 • Brad Pitt & George Clooney

  Tihle dva fešáci si společně zahráli hned v několika filmech (Dannyho parťáci nebo třeba Po přečtení spalte). Před několika lety si navzájem vyhlásili prankovou válku a od té doby si pravidelně dělají naschvály, které baví celý svět. Jedním z nejpovedenějších je ten, kdy George polepil Bradovi auto samolepkami s nápisem "small penis on board" (malý penis za volantem). 

  Brad Pitt & George Clooney Brad Pitt & George Clooney Autor: profimedia.cz
 • Jennifer Aniston & Courteney Cox

  Natáčení seriálu Přátelé je natolik sblížilo, že se staly nejlepšími kamarádkami. Společně sdílejí svatby, rozvody i narození dětí. Jennifer je dokonce kmotrou Courteneyiny dcery Coco a Courtney šla Jen za svědka, když si brala Justina Therouxe. 

  Jennifer Aniston & Courteney Cox Jennifer Aniston & Courteney Cox Autor: profimedia.cz
 • Vanessa Hudgens & Ashley Tisdale

  Přátelství Ashley a Vanessy vzniklo při natáčení hudebního filmu High School Musical v roce 2006. A neskončilo ani po natočení dvou pokračování. Vanessa šla Ashley dokonce za družičku na svatbě a společně nazpívaly dvě cover písničky. 

  Vanessa Hudgens & Ashley Tisdale Vanessa Hudgens & Ashley Tisdale Autor: profimedia.cz
 • Anne Hathaway & Hugh Jackman

  Anne a Hugh se seznámili při natáčení muzikálu Bídníci v roce 2012. Od té doby se stali velmi blízkými přáteli. Hugh přiznal, že si rozuměli hned po prvním společném rozhovoru. 

  Anne Hathaway & Hugh Jackman Anne Hathaway & Hugh Jackman Autor: profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy