Nejlépe placená modelka světa Kendall Jenner: Jak ji změnily plastiky?

Nejinspirativnější z klanu Kardashian – Kendall (23) se podařilo před dvěma lety sesadit z trůnu nejlépe placených modelek stálici Gisele Bündchen. Od té doby vévodí žebříčku ona. Jak se změnila od doby, kdy odstartovala její modelingová kariéra?

Kendall Jenner je považována za modelku nové generace, která kromě pěkné tvářičky a dokonalého těla těží také z popularity v médiích a na sociálních sítích. Přestože vedle svých sester působí poněkud plaše, už od mala je zvyklá na kamery a ve světě showbyznysu zkrátka umí chodit.

Na Instagramu ji aktuálně sleduje 110 milionů lidí, což je v dnešní době možná více důležité než dlouhé nohy a ideální míry. Co se týče počtu fanoušků, má tak Kendall oproti svým kolegyním z branže opravdu velký náskok a to jí hraje do karet.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Can’t stop using my new favorite thing, my @moon whitening pen. @moon #MOONbyKendall #moon_partner

Příspěvek sdílený Kendall (@kendalljenner),Dub 25, 2019 v 1:06 PDT

Narozdíl od svých sester se Kendall drží s plastickými operacemi a estetickými úpravami na uzdě. Ale přirozenou krásou se rozhodně chlubit nemůže. Přesto, že si je narozdíl od své mladší sestry Kylie stále celkem podobná, instagramový účet @cosmetic.derm odhalil, jaké zákroky v cestě za vysněným vzhledem už podstoupila. Nechyběl botox čela, okolí obočí a rtů, výplně jemných rýh v obličeji ani rhinoplastika neboli úprava nosu.

Viditelné estetické úpravy, které dříve slavné ženy popíraly, jsou dnes mezi celebritami naprostou samozřejmostí. Trend plastických operací i estetických zákroků potvrzuje i fakt, že v desítce nejlépe placených modelek jsou kromě Kendall také Rosie Huntington-Whiteley, Chrissy Teigen nebo Bella Hadid, na nichž jsou kosmetické úpravy viditelné na první pohled.

Podívejte se do galerie, jak se Kendall Jenner změnila od svých čtrnácti let: