...

... Zdroj: iStock.com

6 znamení zvěrokruhu, která nikdy nedávají druhou šanci. Je mezi nimi to vaše?

Neodpouští a nezapomínají. I takoví lidé jsou. Jací jste vy? Když někdo udělá něco špatného, co vás zraní, dokážete odpustit a dát druhou šanci? Nebo nikdy neodpustíte a nezapomenete? Velmi často závisí i na míře ublížení, které vám druzí způsobili.

Býci

Býci jsou v navazování vztahů pomalejší, dávají si načas. Ovšem pokud se něco přihodí, dokážou vztah velmi rychle ukončit. Nedávají téměř nikdy druhou šanci, protože mají příliš hrdosti. Jakmile se rozhodnou, je velmi obtížné je přimět, aby změnili názor. Pokud má Býk pocit, že jste udělali něco neodpustitelného, ztratíte ho navždy, protože vám nedá příležitost to napravit.

.
. | Zdroj: iStock

Další znamení najdete v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 6

Štír

Jestli jste se dostali do situace, kdy potřebujete druhou šanci od Štíra, je to pravděpodobně proto, že jste zradili jejich důvěru. Bohužel pokud to tak skutečně je, jen tak snadno se s tím Štír nevyrovná. Nechystá se dát druhou šanci, pokud jste zklamali jeho důvěru, a i když řeknete mnohokrát „lituji toho“, jen zřídka to Štír akceptuje. Štír má tendenci žít podle hesla: „Jednou a možná odpustím, dvakrát a konec.“ Tak si dávejte dobrý pozor.

Pokračování 3 / 6

Rak

Raci jsou v některých ohledech pesimističtí, zejména pokud jde o druhé šance. Možná už někomu v minulosti druhou šanci dali, ale pak byli znova zranění. Zničit a pošlapat jejich důvěru a zlomené srdce je pro Raka víc, než si umíte představit. Raci spíše podezřívají, že by je někdo mohl zklamat, takže raději druhé šance nedávají a jdou dál.

Pokračování 4 / 6

Kozoroh

Kozorohy jen tak snadno neovlivníte. Nevěří totiž, že je jejich úkolem napravovat problémy někoho jiného. Pokud si s Kozorohem zahráváte a doufáte, že se to nějak přežene, máte smůlu. Nedávají druhé šance lidem, u kterých hrozí další selhání. Kozorozi ale vědí, že někdy mají druhé šance smysl, ale ne těm, kteří jim ublížili. Popřejí vám vše dobré, ale už s vámi nebudou na jedné lodi.

.
. | Zdroj: iStock

Pokračování 5 / 6

Lev

Lvi jsou velmi optimističtí a laskaví, ale obecně moc druhých šancí nedávají. Myslí si, že jakmile někomu ukážou své skutečná já, je potřeba si vzájemně důvěřovat. A pokud jim někdo takový způsobí bolest, vyloučí ho raději ze svého života. Jestli ublížíte Lvům, a to až tak, že vás začnou nenávidět, nečekejte odpuštění, natož druhou šanci.

Pokračování 6 / 6

Panna

Panny mají jasnou představu o tom, co od partnera nebo přítele očekávají, a když to nedostanou, nebudou s nimi chtít mít nic společného. V takovém případě čekejte spíše konec. U Panen neexistuje žádné „podruhé“, žádné opakování, návraty a snahy o zlepšení věcí. Když je zklamete, máte utrum. Proč by vám Panna měla dávat druhou šanci? Aby se zase spálila? Nene, je natolik kritická, že další šanci vám jednoduše nedá.