30 skvělých dárků pod stromeček pro nadšené (i příležitostné) sportovce!

Došly vám nápady na vánoční dárky? Co takhle vzít to přes sport? Určitě kolem sebe máte někoho, kdo rád jezdí na kole, cvičí jógu nebo pravidelně běhá.

Pokud se někdo z vašich blízkých nemůže dočkat, až znovu otevřou fitka, kde předtím trávil snad všechen volný čas, je jasné, že mu uděláte největší radost novým sportovním oblečením (samozřejmě musíte znát jeho oblíbenou značku) nebo třeba jen doplňkem, jako je například speciální lahvička na proteinový nápoj, ručník v oblíbené barvě nebo praktická čelenka do vlasů.

Sportovní dárky ale udělají radost i těm, kteří nepatří mezi „pohybové fanatiky“. Chodí váš bratr čas od času na výlety do hor? Určitě ho potěší kvalitní termoska nebo funkční tričko. Vaše kamarádka se jednou za čas utrhne na lekci jógy? Třeba jí k větší motivaci pomůže nový jógový blok nebo třeba designový obal na jogamatku.

A když si na novou sportovní výbavu zkrátka netroufnete, protože vám to vůbec nic neříká, běžte na to oklikou. Tenistovi nemusíte kupovat novou sadu míčků, potěší ho i hrneček se stylovým tenisovým motivem. A nebo třeba ponožky se sportovním náčiním. Ponožky totiž už dávno nejsou pod stromečkem tabu!

Tipy na sportovní dárky najdete v galerii: