Úspěch zaručen! 30 černobílých dárků pro náročnější členy rodiny

17. listopadu 2020 • 06:00
• Foto: iStock.com

Dárky pro děti už víceméně máte, ale nevíte, co nadělit pod stromeček dospělým? Máme pro vás další várku tipů na 30 krásných a zajímavých dárků. 

Černobílou kombinaci volíme jako parametr jednoduše proto, že tyhle barvy nikdy nezklamou. Jsou univerzální, nadčasové, hodí se do každého interiéru, ke každému outfitu a nezkazí ani tu nejuklizenější poličku v koupelně. Černou a bílou si spojujeme s elegancí a minimalismem a právě takové jsou i dárky, které jsme pro vás vytipovali. Nechybí mezi nimi praktické věci ani předměty čistě pro radost. Vybírali jsme mezi světovými značkami i lokálními, které možná ještě neznáte a o to víc díky nim můžete být originální. A i když nás to svádělo vybírat dárky hlavně pro ženy, snažili jsme se nezapomínat ani na pány. I když... černá s bílou jsou barvy unisexové, takže se třeba pak můžete dělit. 

Tip: Chcete své černobílé nebo jakékoli dárky stylově zabalit? E-shop BeNice nabízí přírodní balicí papír s moderními vánočními motivy. 

Přírodní balicí papír s vánočními motivy, BeNice, benice-shop.cz, 30 Kč (68 x 47 cm) Přírodní balicí papír s vánočními motivy, BeNice, benice-shop.cz, 30 Kč (68 x 47 cm) Autor: archiv firem

30 tipů na černobílé dárky najdete ve fotogalerii.

Fotogalerie

31 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy