Adventní kalendáře s kosmetikou: Vybraly jsme pro vás ty nejkrásnější!

Ačkoliv budou letošní Vánoce jiné, než jsme zvyklí, zkusme udělat maximum pro to, abychom si je i tak užili! Kouzlo Vánoc rozhodně podpoří voňavé jehličí, plápolající plamínek skořicové svíčky a také adventní kalendář s kosmetikou! Vybraly jsme pro vás ty nejlepší z letošních kolekcí!

Každý den mít novou rtěnku, denní krém, tělové mléko nebo dokonce parfém? Zní to jako sen, ale díky kosmetickému adventnímu kalendáři rozhodně není nesplnitelný. Vybírat můžete hned z několika typů. Některé kalendáře nabízí výhradně dekorativní kosmetiku, jiné zase 24 miniaturek péče o pleť, ale můžete sáhnout i po takových, kde se vše kombinuje třeba i s tělovou a vlasovou péčí. Záleží na tom, co vám dělá největší radost.

Ať už si vyberete jakýkoliv (nestyďte se klidně i nápadně poslat odkaz manželovi), rozhodně se nemusíte bát, že byste kosmetické miniatury nevyužila. Můžete je nosit neustále v kabelce, vozit je s sebou na víkend nebo také na dovolenou.

Tip: Než si konkrétní adventní kalendář vyberete, podívejte se na e-shopu, co obsahuje, ať nejste zklamaná. I tak vás rozhodně bude bavit si každý den otevřít jedno okýnko a těšit se z jeho obsahu!

Loading
Loading

Tipy na skvělé adventní kalendáře s kosmetikou najdete v galerii: