30 nejkrásnějších blýskavých dárků, které spolehlivě rozzáří každé Vánoce!

Po kompilaci červených a černobílých dárků a také těch vyrobených v Čechách jsme pro vás připravily další dávku inspirace, které před Vánocemi není nikdy dost. Tentokrát jsme se zaměřily na zlaté, stříbrné, kovové a třpytivé dárky, protože to jsou tóny, které k Vánocům neodmyslitelně patří. 

Zlatá barva symbolizuje pocit štěstí a velkorysosti, a také proto se dokonale hodí k vánočnímu času. Stejně tak ale i ostatní metalické tóny, ať už matné, které neurazí ani minimalisty, nebo lesklé, které nikdo nepřehlédne.

Zlatá a stříbrná barva jsou spojovány především se šperky, které jsou rozhodně vhodným vánočním dárkem. Hodí se ale také i do interiéru, takže skvělou volbou je i svíčka, lucernička nebo třeba rám na obraz či plakát.

Blýskavé tóny pochopitelně sluší i módním kouskům a doplňkům, i když v tomto čase si je všichni spojujeme s vánočními večírky a silvestrovskými mejdany, které si letos musíme odpustit. Flitrovanou sukni ani třpytivé šaty si ale rozhodně odpustit nemusíte! A tak si o ty vysněné můžete napsat Ježíškovi nebo udělat radost mamince, sestře či nejlepší kamarádce.

Tipy na metalické dárky najdete v galerii: