Spodní prádlo, ve kterém budete na Valentýna neodolatelná!

Možná je pro vás Valentýn obyčejný den jako každý druhý. To je ale trochu škoda. Nemusíte zasypat postel rudými květy růže ani vyrazit na luxusní večeři, ale obléknout se do krásného prádla a udělat si se svým protějškem hezký večer je přece ideální způsob, jak tento den oslavit. Přinášíme tipy na spodní prádlo, ve kterém budete neodolatelná. 

Mít jednobarevnou hladkou podprsenku je téměř nutnost, ale, co si budeme nalhávat, příliš parády s ní neuděláme. V kurzu jsou aktuálně stále krajkové podprsenky, ideálně bez vycpávek, které necháte rafinovaně vylézat pod halenkou, svetříkem nebo ve výstřihu. Pamatujte, že krajky není na spodním prádle nikdo dost! To samé samozřejmě platí o kalhotkách, jen s tou výjimkou, že ty z kalhot rozhodně vykukovat nenechávejte!

Nezapomínejte, že spodní prádlo sice není tak často a tolik vidět jako jiné oblečení, ale rozhodně byste mu měly věnovat stejnou pozornost, jako třeba nové hedvábné halence nebo svetru z merino vlny. Pečujte o něj, kupujte si často nové a laďte ho se zbytkem outfitu.

Podle posledních trendů

Krajka je materiál číslo jedna, ale v aktuální sezóně se o slovo hlásí i další prvky, které spodní prádlo skvěle oživí. Jak podprsenky, tak i kalhotky právě ovládá trend průsvitnosti. Průsvitné prádlo je velmi často zdobené právě krajkou, výšivkami nebo vzorem, který připomíná tetování.

Není žádným překvapením, že i v tomto odvětví vystrkuje drápky samet – materiál, který doslova ovládnul módní průmysl. Ve spodním prádle většinou figuruje v detailech. Sametová ramínka, květiny nebo třeba mašle. K dostání jsou ale i celosametové braletky, tedy podprsenky trojúhelníkového tvaru bez výztuže.

Žhavým hitem je také body, které poslouží zároveň i jako top. V kombinaci s culottes kalhotami nebo skinny a sakem vypadá opravdu skvěle. A v ložnici ho určitě také oceníte... nejen vy!

Inspiraci hledejte v galerii: