Seznamte se s revoluční podprsenkou, kterou se chlubí i celebrity

Velkým trendem mezi celebritami se stala samodržící podprsenka. Nejenže krásně drží tvar, ale díky ní si už nemusíte lámat hlavu s tím, kam schováte ramínka nebo zapínání – tahle totiž žádné nemá. 

Šaty odhalující ramena nebo s hlubokým výstřihem na zádech už nemusí být problém. Revoluční samodržící podprsenku si totiž můžete obléct pod jakýkoliv outfit. Je nalepovací a díky šňůrkám vpředu si ji můžete nastavit podle svých představ. A mimochodem, pokud byste si přála o číslo větší prsa, tahle podprsenka vám je vykouzlí.

Zatím tento typ podprsenky nabízejí zahraniční značky jako Sneaky Vaunt nebo The Perfect Sculpt. Obě ale zasílají objednávky po celém světě. K dispozici jsou dvě barvy – černá a nude.

Díky americké modelce Amber Rose se samodržící podprsenka stala hitem internetu. Následovaly ji také další celebrity jako televizní hvězda Holly Hagan nebo modelka Liz Bert. Samodržící podprsenka vzbudila v ženách velký zájem a po vzoru celebrit se také ony natáčí a své nadšení sdílí prostřednictvím Instagramu.

Jak funguje samodržící podprsenka, která se stala hitem Instagramu? Podívejte se na video:

Nezapomeňte, že odstartoval měsíc Podprsenkové revoluce, který vrcholí víkendem od 9. do 11. června, kdy budete mít možnost nakoupit podprsenky se slevou až 25 % a s dárkem od firmy Dermacol z řady Enja Body Love Program v hodnotě 269 Kč. Více informací o této akci se dozvíte na www.bleskprozeny.cz a v tištěném Blesku pro ženy.
Podprsenková revoluce je tu!