Seznamte se s revoluční podprsenkou, kterou se chlubí i celebrity

26. května 2017 • 06:00
Fotografie • Foto: internal

Velkým trendem mezi celebritami se stala samodržící podprsenka. Nejenže krásně drží tvar, ale díky ní si už nemusíte lámat hlavu s tím, kam schováte ramínka nebo zapínání  tahle totiž žádné nemá. 

Šaty odhalující ramena nebo s hlubokým výstřihem na zádech už nemusí být problém. Revoluční samodržící podprsenku si totiž můžete obléct pod jakýkoliv outfit. Je nalepovací a díky šňůrkám vpředu si ji můžete nastavit podle svých představ. A mimochodem, pokud byste si přála o číslo větší prsa, tahle podprsenka vám je vykouzlí.

Zatím tento typ podprsenky nabízejí zahraniční značky jako Sneaky Vaunt nebo The Perfect Sculpt. Obě ale zasílají objednávky po celém světě. K dispozici jsou dvě barvy  černá a nude. 

Díky americké modelce Amber Rose se samodržící podprsenka stala hitem internetu. Následovaly ji také další celebrity jako televizní hvězda Holly Hagan nebo modelka Liz Bert. Samodržící podprsenka vzbudila v ženách velký zájem a po vzoru celebrit se také ony natáčí a své nadšení sdílí prostřednictvím Instagramu. 

Fotogalerie

9 fotografií

Jak funguje samodržící podprsenka, která se stala hitem Instagramu? Podívejte se na video:
Jak se používá samodržící podprsenka Sneaky Vaunt? VIDEO Sneakyvaunt.com

Podprsenková revoluce je tu! Nezapomeňte, že odstartoval měsíc Podprsenkové revoluce, který vrcholí víkendem od 9. do 11. června, kdy budete mít možnost nakoupit podprsenky se slevou až 25 % a s dárkem od firmy Dermacol z řady Enja Body Love Program v hodnotě 269 Kč. Více informací o této akci se dozvíte na www.bleskprozeny.cz a v tištěném Blesku pro ženy.

 

Autor: Aneta Pařízková
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy