Zapomeňte na rozparky a mini, tohle jsou nejvíc sexy sukně sezony! | Ženy.cz
 


Zapomeňte na rozparky a mini, tohle jsou nejvíc sexy sukně sezony!

16. dubna 2021 • 06:00
Bella Hadid na přehlídce Versace Menswear (2019) • Foto: Profimedia.cz

Boky a šňůrky... sexy kombinace, která se osvědčuje i na bikinách, letos proniká hlouběji do šatníku. Přitáhne i vaši pozornost?

Tanga lezoucí z kalhot, jedno z největších módních faux-pas, že? Jenže v módě má takřka každý trend dva opačné protipóly. Proto když na přehlídce Versace Menswear pro jaro a léto 2020 vyšla na molo Bella Hadid v kalhotách, z nichž vykukovaly inkriminované šňůrky, všichni aplaudovali.

Bella Hadid na přehlídce Versace Menswear (2019) Bella Hadid na přehlídce Versace Menswear (2019) Autor: Profimedia.cz

Tip na video: Připomeňte si historii malých černých šatů.

Supermodelka připomněla starou dobrou éru módního domu Gucci pod vládou Toma Forda (působil zde v letech 1994 až 2004), kdy letěl minimalismus, ovšem v hodně sexy podobě. „Ford odsunul stranou obvyklé vyjádření sexuality pomocí hlubokých výstřihů a vysokých rozparků a zdůraznil nové erotogenní zóny jako pupík a spodní partie boků,“ doplňuje v knize Móda s podtitulem Úžasný příběh fenoménu její editorka Marnie Fogg. 

Také herečka Lucy Liu na snímku z roku 2000 dokazuje, odkud čerpá nový trend, který si však zatím častěji než kalhoty podmaňuje jednoduché sukně

Lucy Liu v roce 2000 Lucy Liu v roce 2000 Autor: Profimedia.cz

Sukně se šňůrkami v bocích byly k vidění na přehlídkách pánů Jacquemuse nebo Christophera Esbera, o nichž už jsme psali v souvislosti s trendem zkrácených košil, které také doprovází sexy zavazování. A s prvkem všitého bočního pásku nadále pracuje i módní dům Versace.

Jacquemus Jacquemus Autor: Profimedia.cz
Christopher Esber Christopher Esber Autor: Profimedia.cz
Versace Versace Autor: Profimedia.cz

Kde koupíte sexy „šňůrkovou“ sukni? Podívejte se do fotogalerie na naše tipy.

Fotogalerie

12 fotografií

 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy