Zamilujte se! Tohle jsou 4 nejvíc trendy vzory letošního podzimu

15. září 2019 • 06:00
 • Víte, jak se pozná, že se z nápadu módního návrháře stal skutečně trend? Začnou se jím nápadně inspirovat řetězce s rychlou módou, čímž ho učiní dostupnější. A přesně to se děje s následujícími třemi trendy vzory. Které to jsou?

  Flanelová kostka & tartan

  Oblíbená designérka Maria Grazia Chiuri vtiskla letošní podzimní kolekci Dior příjemně civilní koncept. Ten postavila zejména na variacích červené, zelené a černobílé flanelové kostky, popřípadě tartanu. Zajímavým detailem na sukních a pončech byly třásně a každý outfit korunovala rybářským kloboučkem. Jednoduché, čitelné, nositelné, trochu punk a hodně chic. Je jisté, že přesně tohle chceme nosit.

  Flanelová kostka: Dior podzim/zima 2019-2020 Flanelová kostka: Dior podzim/zima 2019-2020 Autor: Profimedia.cz
  Tartan: Dior podzim/zima 2019-2020 Tartan: Dior podzim/zima 2019-2020 Autor: Profimedia.cz

  Článek pokračuje na následujících kapitolách. >>>

 • Kohoutí stopa

  Na poslední přehlídce Chanel, pod kterou je ještě podepsán Karl Lagerfeld, se symbolem luxusu a nadčasové elegance stala černo-bílá kohoutí stopa. Jeden z nejvýraznějších modelů v tomto duchu oblékla modelka Cara Delevingne, která vedla závěrečné dojemné defilé plačících modelek (atmosféru podtrhla píseň Heroes od Davida Bowieho). Jestli někoho kohoutí stopa neoslovila loni, když už ťukala na dveře našich skříní, letos jí zcela jistě musí propadnout.

  Kohoutí stopa: Chanel podzim/zima 2019-2020 Kohoutí stopa: Chanel podzim/zima 2019-2020 Autor: Profimedia.cz
 • Geometrické řetízky

  Phoebe Philo odešla z Céline a přišel Hedi Slimane. První přehlídkou naštval, koho mohl, tou druhou už ale rozbouřené vlny zklidnil a dal zákaznicím to, co si přejí. Návrat k eleganci a ke kořenům značky demonstroval příjemnou kolekcí v duchu sedmdesátek a osmdesátek, kde se to hemžilo pánskými blejzry, kulotkami, roláky a šátky zavázanými na mašli u krku. Jedním z předvedených potisků byl i tento drobný geometrický vzor evokující řetízky. A právě ten se stal inspirací pro řadu podobných, se kterými se setkáte v nových kolekcích. Ne, není to náhoda.

  Geometrické řetízky: Celine podzim/zima 2019-2020 Geometrické řetízky: Celine podzim/zima 2019-2020 Autor: Profimedia.cz

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy