Trička s nápisy a potisky, které vás v dnešní složité době rozveselí a podrží!

Svět je tak trochu vzhůru nohama a nám nezbývá nic jiného než dodržovat opatření a zachovat si pozitivní mysl. K dobré náladě by vám mohlo pomoci tričko s veselým či motivačním potiskem reagujícím na dnešní dobu. Několik jsme jich pro vás našly!

S vlastní kolekcí triček, která reagují na situaci kolem koronaviru, přišel už na jaře Zoot. Jejich (p)rouškovaná trička nebo ta s nápisem Jediný tričko, který nepadlo na roušky se během první vlny pro mnohé stala nositelem dobré nálady a pozitivní energie (ačkoliv se slovem pozitivní bychom měly být opatrné).

Bílé unisex tričko ZOOT Original Prouškované, zoot.cz, 399 Kč

Svou vlastní limitovanou edici triček má i další česká značka, a to Bohempia. Kolekce nese název Stay Negative a obsahuje dámská i pánská basic trička vyrobená ze směsi konopí a bavlny. Zdobí je nápisy jako Hungry Artist nebo třeba Homeoffice Manager. Značka chce tímto krokem přispět jistou dávkou humoru a zároveň nechce vše sledovat zpovzdálí. Kromě toho, že trička vyjádří váš postoj k tomu, co se aktuálně děje, přispějete jejich koupí také na dobrou věc. Výtěžek z prodeje kolekce půjde na podporu Linky seniorů neziskové organizace Elpida, která pomáhá seniorům v této nelehké době.

Dámské konopné tričko BINKA Black STAY NEGATIVE, Bohempia, bohempia.com, 700 Kč

Trička s různými motivačními nápisy jako třeba Feel Good nebo Stay Strong najdete i v aktuálních kolekcích notoricky známých módních řetězců a e-shopů. Stačí jen trochu zapátrat.

Tak se držte!

Tipy na trička s potisky a nápisy najdete v galerii: