Trendy oblečení na cvičení: Letos jsou v kurzu květinový potisk a pruhy!

Dobrou motivací k pravidelnému cvičení je také nové fitness oblečení. Pořiďte si legíny a tričko podle aktuálních trendů, vsaďte na pestré povzbuzující barvy a uvidíte, že se do fitka budete těšit!

Zatímco loni bylo největším trendem v oblasti sportovní módy žíhání, které se nosilo na mikinách, tričkách, legínách a dokonce i podprsenkách, letos ho zastínily především květinové vzory. Právě ty se letos promítly snad na každý kousek sportovního oblečení, který vás napadne (ano, i ponožky).

Neméně populární budou v letošním roce i svislé a diagonální proužky. Ty zdobí především sportovní legíny. Nemají žádné pravidlo, mohou být barevné, tenké, silnější, v oblasti lýtek nebo třeba přes celé nohavice. Záleží na tom, jaké provedení si vyberete.

Co se týče vzorů, v kurzu jsou také nejrůznější geometrické obrazce, jako jsou třeba trojúhelníky klidně dohromady s obdélníky.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Our favourite classics, florals and stripes, have come together in this killer combo as shot by @simonuptonpics w. @jeetpavlovic1

Příspěvek sdílený THE UPSIDE (@the_upside),Čen 13, 2018 v 2:22 PDT

Nesmíme zapomenout ani na perforování, které vyřadilo ze hry loňsky hit v podobě síťoviny. Ta zdobila velmi často legíny v oblasti lýtek, trička zase na rukávech nebo zádech. Letos je perforace dominantou především sportovních topů a podprsenek a kombinuje se s různě kříženými ramínky a průstřihy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Close Up | Air vents just when you need it. Featured: Bind and Twist Active Loose Tank (Heather Black)

Příspěvek sdílený VIVRE Active (@vivreactivewear),Led 5, 2019 v 2:27 PST

Tipy na stylové sportovní oblečení najdete v galerii: