Do fitka v novém: V kurzu jsou žíhání, síťovina i neonové barvy!

Motivace k pravidelnému sportování bývá během podzimu na bodu mrazu. Plavková sezóna za námi, další v nedohlednu, během Vánoc stejně přibereme a navíc se to všechno hravě schová pod zimní kabát. Dost výmluv! Chuť ke cvičení vám může zvýšit třeba zbrusu nové oblečení na cvičení v povzbuzujících barvách.

Mezi základní výbavu do posilovny patří jednoznačně klasické legíny. Můžete vsadit na černé s různými aplikacemi, například v podobě vložené síťoviny nebo kontrastní barvy. Nejčastěji se legíny zdobí na lýtkách, v oblasti kolen nebo na boční straně stehen. V kurzu jsou i pestrobarevné legíny, ke kterým se rozhodně nemusíte bát obléknout vzorovaný nebo jinak barevný vršek. Letošní trojice nejoblíbenějších barev je jasná – tyrkysová, růžová a neonově zelená!

V aktuální sezóně se klade důraz i na kreativně řešené sportovní podprsenky, které zdobí například šněrování, zipy nebo ramínka rozdělená na několik tenkých pásků. Čím víc bude stylová podprsenka vykukovat ze sportovního tílka či trička, tím lépe!

Inspirujte se v naší fotogalerii: