Trendy boty, které si na podzim budete chtít doopravdy koupit

Mokasíny, platformy, kozačky nad kolena... Jestli vás trendy letošního podzimu poněkud znervózňují, máme pro vás uklidňující zprávu. Vrací se i jedny z nejpopulárnějších a nejpohodlnějších bot. 

Ne vždy má člověk při pohledu na přehlídkové modely pocit, že v takových botách by chtěl i chodit. Některé jsou příliš zdobné, jiné od pohledu nepohodlné. To však neplatí pro boty, které vrací do hry několik velkých hráčů módního světa. Už vás nebudeme déle napínat: Comeback letos oslaví i kozačky na nízkém podpatku.

Michael Kors či Pier Paolo Piccioli z módního domu Valentino se zhlédli v klasických jezdeckých kozačkách. Maria Gracia Chiuri z Dioru či Virginie Viard, ředitalka módního domu Chanel, jim dodávají trochu romantičtější ráz, ať už díky beránkovému nebo „mušketýrskému“ lemu.

A nesmíme vynechat ani značku Bottega Veneta, která má v oblasti nastolování trendů opravdu unikátní pozici (kreace návrháře Daniela Leeho se stávají okamžitým hitem na Instagramu). Loni uvedla na trh vysoké kotníkové boty v motorkářském stylu a nebyla snad influencerka, která by je nenosila. Letos Bottega představila kozačky, které kombinují prvky kovbojského a chelsea stylu. Bezesporu je nyní nevidíte naposledy!

Otázkou zůstává, s čím kozačky na nízkém podpatku nosit. Na přehlídkách byly totiž výhradně k vidění v kombinaci se sukněmi či šaty. Vrátí se spolu s nimi i skinny džíny? Nebo do nich budeme zasouvat i širší nohavice (náznaky tu už letos byly)? No, nechme se překvapit!

Kde už nyní koupíte kozačky na nízkém podpatku? Podívejte se do fotogalerie.

Street style v Paříži