Svetříky pod kožené & denimové bundy, které vás spolehlivě zahřejí!

Zkraje podzimu se rozhodně nemusíte vzdávat oblíbených džínových a kožených bundiček. Stačí pod ně obléknout hřejivý svetřík, díky kterému zvládnete i večerní venkovní posezení nebo dlouhou procházku městem. 

Lehký, ale hřejivý svetřík je nezbytnou součástí podzimního šatníku. Nejedná se o extra módní výstřelek, se kterým naděláte nekonečně parády, ale kousek, který si zamilujete pro jeho praktičnost. Podzimní svetřík můžete totiž obléknout ke všemu! Klidně i k letní sukni nebo přes šaty, kterých se ještě nechcete vzdát. Navíc je šikovně skladný, takže ho můžete srolovat do kabelky a obléknout, až bude potřeba.

Při výběru praktického svetříku se nemusíte tolik soustředit na trendy. Stačí si jen vybrat barvu, která bude nejlépe korespondovat s vaším šatníkem. Skvělé prodloužení letních dnů si užijete v pastelových tónech, ale v kurzu jsou samozřejmě i typicky podzimní odstíny jako třeba béžová, okrová, cihlová nebo khaki. Ideálně vsaďte na jednobarevné svetry, které se vám budou snadno kombinovat třeba i s květovanou letní sukní.

Váš „vyvolený“ může být propínací, ale i přes hlavu nebo s naznačeným rolákem. Může mít výrazné žebrování, ozdobné copánky nebo třeba květinovou výšivku. Může být kašmírový, vlněný, ale klidně i „umělý“, pokud vám vyhovuje. Zkrátka se v něm musíte cítit pohodlně a musí vám perfektně padnout pod oblíbenou denimovou a koženou bundu, aby se z něj mohl stát plnohodnotný podzimní parťák!

Tipy na podzimní svetříky najdete v galerii: