4 střihy džín, které jsou právě teď nejvíc trendy

Jaké džíny se budou nosit na podzim? Žádnou velkou revoluci nečekejte! Denim tentokrát návrháře příliš nezaujal, a tak se mu v kolekcích věnovali jen okrajově. V podstatě tak stále trendují střihy, které známe i z předchozích sezon. Pojďte si s námi připomenout ty, které budou nadcházející sezonu nejvíc relevantní. S čím je kombinovat?

Široké nohavice

Džíny se širokými nohavicemi jsou fajn alternativou, pokud nechcete nosit neméně trendy flares (zvonáče). Přece jen nepůsobí tak retro, zato víc ležérně. Noste je s krátkou bundičkou, díky které vynikne vyšší pas.

Mrkváče

Mrkváče vyžadují trochu odvahy, ale zase vás odmění pocitem nové cool siluety. Noste je buď zasunuté do kozaček, nebo klidně i přes ně. Pokud si vezmete bundu nebo kabát, nezapomeňte na pásek!

Skinny

Skinny džíny nejsou mrtvé a navíc se (po letech, kdy trhu dominovaly kotníkové boty) opět nosí zasunuté do vysokých kozaček. Pokud netoužíte být příliš obepnutá, klidně vsaďte i na volnější slim střih.

Ohrnuté boyfriend

Kotníkové boty (ideálně na podpatku) naopak unosíte k volnějším boyfriend džínám s ohrnutými nohavicemi. Tento pohodový střih noste k oversize rolákům a dlouhým kabátům pánského střihu.

Kde koupíte tyto střihy džín? Podívejte se do fotogalerie na naše tipy.