Stylové & hřejivé čepice: Zapomeňte na bambule a zdobení, frčí jednoduchost!

Venku přituhuje, a tak je pravý čas vyzbrojit se čepicí, která vás zahřeje, ale zároveň i doladí jakýkoliv zimní outfit k dokonalosti! 

Ano, klobouky a barety jsou krásné a elegantní, ale když se teploty blíží k nule nebo nedejbože spadnou pod ni, příliš vás nezahřejí. Když jde do tuhého, přichází na scénu pletené čepice, ideálně s příměsí vlny, které vás před mrazem spolehlivě uchrání. Kterou si ale vybrat?

Zatímco v předchozích sezónách frčely čepice zdobené nápadnou bambulí, kamínky, perličkami nebo třeba barevnými nášivkami, letošní zima fandí minimalismu. Což rozhodně není na škodu. Jednak se vám jedna čepice bude hodit ke každému outfitu a také si budete moct pořídit třeba barevný kostkovaný kabát.

V kurzu jsou sice jednoduché čepice, ale to rozhodně neznamená, že byste měla nosit jen černé a šedé (i když na nich rozhodně není nic špatného). Pokud chcete ale opravdu následovat žhavé trendy, pořiďte si pastelově fialovou, starorůžovou nebo oranžovou. Rozhodně nic nezkazíte také jakýmkoliv odstínem hnědé! Nejoblíbenějším střihem zůstává čepice s ohrnutím a delším zakončením, které trochu odstává od hlavy.

Loading
Loading
Loading

Tipy na nejkrásnější čepice najdete v galerii: