Slim boyfriend: Jediné džíny, které si letos opravdu potřebujete koupit

Nosí se skinny, nebo už jim odzvonilo? Otázka, kterou si módní magazíny kladou každý rok. Letos pro vás ale máme uspokojivou odpověď. Úzké džíny se stále nosí, ale pokud chcete obměnu, sáhněte v obchodě po střihu slim boyfriend. 

Vlastně jde jen o slovíčkaření, protože střih slim boyfriend tu byl dávno předtím, než jsme si zvykly na kategorie "slim" a "boyfriend". Jde totiž o takové stylovější mrkváče – tedy střih, který kopíruje skinny, ale je o něco volnější a pohodlnější. A právě ten je letos nesmírně cool.

Pro koho jsou slim boyfriend džíny určeny? Samozřejmě pro všechny, dalo by se říct. Ale hlavně pro ty z nás, které jsme si nikdy úplně nezvykly na trend širokých (potažmo culotte) nohavic nebo na volnější mom džíny s vysokým pasem. A ano, levisky 501 jsou samozřejmě nestárnoucí klasikou, ale občas chceme také vypadat žensky. Žensky, nikoli však urputně.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

There was actually a bee sucking honey out of my top 🐝🌸 @ganni

Příspěvek sdílený Anouk Yve (@anoukyve),Dub 12, 2019 v 3:19 PDT

Džíny slim boyfriend jsou přesně takové – přiléhavější, ale stále působí ležérně. Není náhodou, že je tak rády nosí právě Francouzky. Perfektně si budou rozumět s oversize blazerem, bílým tričkem a páskovými sandály nebo muletkami. Klasické tenisky jsou k nim také samozřejmost.

Mimochodem, pokud jste si oblíbila džíny s vysokým pasem, pak vězte, že i takzvané mom džíny mají svou slim verzi. A i jinak jsou nové slimky variabilní – můžete mít klasický modrý denim, ale na léto si klidně pořiďte i bílé. A ani díry na kolenou nejsou žádné faux-pas.

Kde právě teď koupíte stylové slim boyfriend džíny? Podívejte se do fotogalerie.